مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده لورامید صنعتی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی انواع لورامید صنعتیخرید ارزان انواع لورامید صنعتی

لورامید صنعتی یک ماده صنعتی است که از آن با نام کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید هم یاد می‌شود و یکی از پایه‌های اصلی در تولید مواد شوینده صنعتی و خانگی به شمار می‌آید و در نتیجه استفاده از این ماده صنعتی رونق بسیار زیادی داشته و در نتیجه معتبرترین برندهای عرضه کننده لورامید صنعتی صادراتی این محصولات را با قیمتی مناسب و با کیفیتی بسیار عالی از طرق مختلف از جمله معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

پخش عمده لورامید صنعتی صادراتی

بررسی کیفی انواع لورامید صنعتی

بررسی کیفی انواع لورامید صنعتی لورامید یا لوریک آمید ماده‌ای صنعتی با فرمول شیمیایی R-CO-N(CH2CH2OH)2 است و به عنوان یک عامل تولید کننده کف در شوینده‌های صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، استفاده از این ماده به عنوان یک عامل غلیظ کننده و ویسکوز دهنده در صنایع مختلف رواج زیادی دارد.

از نظر شکل ظاهری لوریک آمید دارای رنگ زرد شفاف و شبیه شربت است که بوی خاص خود را دارد. این ماده یک سورفاکتانت غیر یونی به شمار می‌آید که از دی اتانول آمین و همچنین اسیدهای چرب تولید می‌شود. از نظر اسیدی یا بازی بودن این ماده در رنج مواد قلیایی به شمار می‌آمده و دارای پی اچی ما بین 9 الی 11 است و هم به صورت جامد و هم مایع وجود دارد. 

در مورد کیفیت این ماده صنعتی باید بگوییم که پارامترهای مختلفی تعیین کننده است. یکی از مهمترین پارامترهای تعیین کننده در کیفیت لورامید‌ها غلظت این مواد است. غلظت لورامید بسته به پی اچ این مواد، کیفیت مواد اولیه استفاده شده در فرآیند تولید این محصولات، فرآیند تولید لورامید و همچنین نوع این دسته از مواد صنعتی تعیین می‌گردد. اصولاً هرچقدر که غلظت این ماده بیشتر باشد کیفیت بالاتری داشته باشند لورامید از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. 

البته یک نکته مهمی ک در مورد کیفیت لورامید باید به آن توجه کنیم این است که نوع لورامید هم مهم است. اصولاً کیفیت لورامید صنعتی بالاتر از نوع خانگی آن می‌باشد و همچنین لوریک آمیدهای صنعتی از قدرت کف کنندگی بالاتری نسبت به لورامید خانگی برخوردار هستند.

خرید ارزان انواع لورامید صنعتی

خرید ارزان انواع لورامید صنعتی روش‌های متعددی برای خرید لورامید ارزان صنعتی و خانگی وجود دارد که در این بین خرید اینترنتی گزینه‌ای بسیار مناسب‌تر برای خرید این محصولات است.

در خرید اینترنتی دیگر خبری از واسطه‌ها نیست و در نتیجه لورامید با قیمتی مناسب‌تر به دست مشتریان می‌رسد و از طرفی کیفیت و سلامت این محصولات صنعتی تضمین شده است که نکته‌ای بسیار مهم در خرید لورامیدها به شمار می‌آید.

این سایت یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی انواع مواد صنعتی از جمله لورامید است و از همین طریق می‌توانید این محصولات را سفارش دهید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید