مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات ویژه کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات مهم کوکونات فتی اسید دی اتانول آمیدتوزیع عمده کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

واردات ویژه کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید از کشورهای برتر تولید کننده این محصول از طریق گمرکات قانونی کشور و توسط مراکز تجاری و واردات و صادرات دولتی و خصوصی با قیمت اقتصادی و منحصر به فرد صورت می‌پذیرد و این مراکز با عرضه کوکونات در سطح کشور، این ترکیب شیمیایی مورد استفاده در صنعت تولید مواد شوینده را به بهترین وجه ارائه می‌دهند. 

واردات ویژه کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

خصوصیات مهم کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

خصوصیات مهم کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

کوکونات اسید که با نام تجاری اسید لوریک شناخته می‌شود ترکیب شیمیایی پر کاربردی است که به دلیل داشتن خواص متعدد در فرمولاسیون بسیاری از مواد شوینده و آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. خصوصیات مهم کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید از حیث فیزیکی و شیمیایی در ادامه ذکر می‌شود:

  • از حیث شکل ظاهری کوکونات اسید مایعی چرب و زرد رنگ و دارای بویی منحصر به فرد است.
  • کوکونات اسید قابلیت حل شدن در آب و مایعات را دارا است.
  • یکی از مهمترین ویژگی‌های کوکونات اسید خاصیت کف کنندگی است و به دلیل همین خاصیت از این ترکیب شیمیایی در تولید انواع مواد شوینده مانند شامپوها و مایع دستشویی استفاده می‌شود.
  • ترکیبات کوکونات فتی اسید خاصیت غلظت دهندگی دارد. از آنجا که کوکونات اسید حالتی چرب دارد در ایجاد غلظت در مواد شوینده کاربرد دارد.
  • کوکونات اسید دارای فعالیت ضد میکروبی و ضد باکتریایی قابل توجهی در برابر باکتری های گرم مثبت و تعدادی از قارچ ها و ویروس ها است و در مجتمع های تولید محصولات دارویی مرتبط با پوست و مو مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • اثرات نرم کنندگی و مرطوب کنندگی دو ویژگی مهم در کوکونات فتی اسید است که در فرآیند تولید مواد شوینده و بهداشتی بسیار حائز اهمیت است. به دلیل وجود خاصیت مرطوب و نرم کنندگی و پایداری این دو عنصر از این ترکیب در تولید مواد شوینده مرتبط با پوست و مو استفاده می‌شود.

توزیع عمده کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

توزیع عمده کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

توزیع کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید به صورت عمده با قیمت ارزان و استثنایی به منظور تامین مقادیر مورد نیاز مراکز و واحدهای تولیدی توسط مراکز مختلفی صورت می‌پذیرد که مهمترین آنها نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولیدی و همچنین مرکز عرضه و فروش مستقیم صورت می‌پذیرد.

از آنجا که کوکونات فتی اسید از مواد پر کاربرد در صنایع گوناگون خصوصاً صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است و نیاز به حجم بالای این ترکیب در کشور وجود دارد، واردات کوکونات نیز توسط مراکز واردات و صادرات و از طریق گمرکات کشور صورت می‌پذیرد

قیمت این ترکیب بر اساس تغییرات بازارهای جهانی و همچنین حجم واردات و حجم عرضه و تقاضا متغیر است و مرکز پخش مستقیم به عنوان عرضه کننده بی واسطه این محصول فعالیت می‌کند. 

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید