مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز سورفکتانت دترجنت شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفی انواع سورفکتانت دترجنتجدیدترین قیمت سورفکتانت دترجنت

سورفکتانت همان ماده فعال سطحی است که به دتر جنت ها یا مواد شوینده اضافه می شونده برای این که باعث کف کردن و پایین آوردن قابل توجهی از سطح آب می شود سورفکتانت دترجنت همان محصولات شوینده هستند که سورفکتانت به دترجنت ها اضافه می شوند تا کف کنندگی مواد شوینده را افزایش دهند.

نرخ روز سورفکتانت دترجنت شوینده

بررسی کیفی انواع سورفکتانت دترجنت

بررسی کیفی انواع سورفکتانت دترجنت اکثر مواد شوینده ک ما در طول روز برای نظافت، شستن لباس، شستن ظروفو… استفاده می کنیم دارای سورفکتانت هستند. سورفکتانت باعث می شود که مواد شوینده کف بیشتری بکنند و باعث تمیزی بیشتر شوند. انواع سورفکتانت: غیر یونی، آنیونی، کاتیونی، آمفوتری این تقسیم بندی بر اساس میزان جذب سورفکتانت در سطوح می باشد. از این ترکیبات در صنایعی مثل لوازم دارو سازی بهداشتی، نساجی و… کاربرد دارند. سورفکتانت آنیونی باعث کف کنندگی پاک کنندگی بالایی می شود که در شامپو ها استفاده می شود و موجب تحریک پوست و مو می شود. سورفکتانت کاتیونی کف کنندگی ضعیف ولی باعث تحریک پوست می شود و مو را حالت دار می کند.
سورفکتانت غیر یونی کف کنندگی ضعیف که با اضافه کردن بقیه سور فکتانت ها بهبود بخشیده می شود. به همین ترتیب سورفکتانت ها در بقیه مواد شوینده نیز تاثیر می گذارند که باعث کف کنندگی می شوند. سور فکتانت آمفوتری کف کنندگی ضعیف و موجب تحریکات پوستی نمی شوند و با بقیه سورفکتانت ها قابل ترکیب شدن است. دتر جنت ها در انواع مختلفی تولید می شوند؛ مانند  صابون ها شامپو ها مای ظرفشویی مایع لباسشویی پودر های لباسشویی که بر اساس سورفکتانتی که در آن ها به کار برده می شود میزان تحریک پذری سطح و کف کنندگی مواد شوینده متغیر می شود. بر اساس تاثیر گذاری و تحریک پذری و کف کنندگی این مواد سطحی کیفی هر ماده شوینده متغیر است به عنوان مثال پودر لباسشویی که کف کنندگی و تحریک پذیری بالاتری دارد قیمت آن به مراتب بالاتر از پودری است که کف کنندگی و تحریک پذیری ضعیف تری دارد.

جدیدترین قیمت سورفکتانت دترجنت

جدیدترین قیمت سورفکتانت دترجنت  قیمت مواد شوینده با تمام برند های مختلف وابسته به قیمت  مواد اولیه می باشد. با توجه به نوسانات قیمت ها برای دسترسی به قیمت مواد شوینده باید به صورت آنلاین به سایت ها مراجعه کرد تا هم از قیمت سورفکتانت ها که یکی از مهم ترین مواد اولیه دترجنت ها هستند مطلع شد و هم قیمت مواد شوینده را به دست آورد. قیمت مواد شوینده وابسته به مواد اولیه که در آن ها مورد استفاده قرار می گیرد متغیر است. هر چه تاثیر گذاری مواد شوینده بیشتر باشد قیمت آن نیز به مراتب بالا تر خواهد بود.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید