مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نرخ روز سدیم لوریل اتر سولفات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی سدیم لوریل اتر سولفات در شامپوصادرات سدیم لوریل اتر سولفات شامپو

نرخ روز سدیم لوریل اتر سولفات توسط شرکت های تولید کننده تعیین می شود. از این ماده بیشتر در مواد شوینده استفاده می کنند. کیفیت مواد شوینده به میزان درصد سدیم لوریل اتر سولفات بستگی دارد. در موقع استفاده از این ترکیب باید نکات یمنی را رعایت کنید چون سدیم لوریل اتر سولفات سرطان زا است. سدیم لوریل اتر سولفات را از روغن نارگیل تهیه می کنند.

نرخ روز سدیم لوریل اتر سولفات

ویژگی سدیم لوریل اتر سولفات در شامپو

ویژگی سدیم لوریل اتر سولفات در شامپو ویژگی سدیم لوریل اتر سولفات در شامپو به این صورت است که در این مواد از این محصول به منظور تثبیت کنندگی و تولید کننده استفاده می کنند چون این ماده دارای ویژگی مورد نظر می باشد. نام تجاری سدیم لوریل تگزاپون می باشد سدیم لوریل اتر سولفات ماده شیمیایی خمیری شکل بوده که به صورت نیمه شفاف به رنگ سفید و یا زرد است.

از ویژگی های سدیم لوریل اتر سولفات می توان به این مورد اشاره کرد که ماده ای فعال سطحی از نوع آنیونی است. سدیم لوریل اتر سولفات جر خانواده آلکیل اتر سولفات قرار دارد محصول مورد نظر بوی ملایمی دارد شرکت های عرضه کننده سدیم لوریل اتر سولفات را با غلظت های 30 و 70 درصد تولید و به مشتریان خود عرضه می دهند.

از سدیم لوریل اتر سولفات برای تمیز کردن و کف کردن در محصولات مو استفاده می شود. اتر سولفات در ترکیب با آب ساختار ژل مانند به خود می گیرد یعنی بعد از اضافه کردن آب به آن محلول حالت ویسکوزتر به خود می گیرد. این ماده شیمیایی در صنایع دارویی و بهداشتی نقض پاک کنندگی را بر عهده دارد و در این راستا از آن ماده استفاده می کنند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در سدیم لوریل اتر سولفات وجود دارد این بوده که این ماده به پراکندگی مواد در کرم ها و خمیر های کمک می کند از این ترکیب در بیو شیمی نیز برای اصلاح کردن فعالیت انزیم های و محلول سازی پروتئین های  غشایی مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب مربوطه خاصیت پاک کنندگی و پخش کنندگی بسیار بالایی دارد.

صادرات سدیم لوریل اتر سولفات شامپو

صادرات سدیم لوریل اتر سولفات شامپو صادرات سدیم لوریل اتر سولفات شامپو توسط نمایندگی های به کشور های متقاضی در داخل کشور صورت می گیرد. این مراکز سدیم لوریل اتر سولفات را بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می کنند تا در خارج از کشور نیز برای خود مشتری داشته باشد. صادرات سدیم سولفات به صورت عمده صورت می گیرد. مشتریان داخلی نیز این محصول را به صورت بدون واسطه می توانند برای مصرف خود سفارش دهند. سدیم سولفات شامپو یکی از مواد مهم در این پاک کننده است وجود سدیم سولفات کیفیت شامپو را افزایش می دهد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید