مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش سدیم لوریل سولفات صدفی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصه سدیم لوریل سولفات صدفیجدیدترین قیمت سدیم لوریل سولفات صدفی

مرکز پخش سدیم لوریل سولفات صدفی این نوع از فرآورده را در درجات غلظت متفاوتی ارائه می دهد. اغلب هم کسانی که در عرصه تولید انواع مواد شوینده و همینطور تجارت آن به کشور های گوناگون می باشند، سعی می کنند تا با در نظر گرفتن مشخصه سدیم سولفات، آن را عمده بخرند. در کنار این، مشتریان می توانند از توزیع کننده تازه ترین قیمت سدیم سولفات را هم به دست آورند و سفارش را ارائه دهند.

مرکز پخش سدیم لوریل سولفات صدفی

مشخصه سدیم لوریل سولفات صدفی

مشخصه سدیم لوریل سولفات صدفی می دانید بارزترین مشخصه سدیم لوریل سولفات صدفی چیست؟ قبل از همه بد نیست نگاهی کلی به خود محصول اصلی بیندازیم؛ زیرا که نوع صدفی، خود بخش از خانواده بزرگ سولفات ها می باشد. در اصل این ماده که به تگزاپون نیز معروف است، به دو دسته N70  و صدفی تقسیم می شود.

نوعی که ما قرار است بر روی آن بحث کنیم، اندکی غیر شفاف بوده و برای همین در محصولاتی مثل شامپو، مایعات دستشویی، رخت ‌شویی و ظرفشویی استفاده می شوند. بطور کلی باعث می گردند که خود فرآورده هم غلیظ تر به نظر برسد. حتماً با برخی از شوینده ها که به صدفی معروف هستند، برخورده اید، در آنها همین ماده به کار می رود.

ولی اگر بخواهیم به مشخصات کلی این محصول بپردازیم، باید آن را از نظر درصد ماده اکتیو، درصد نمک، ماده خشک و PH بررسی نماییم که هر کدام اعداد و کیفیت های خاص خود را دارند. اما در کل ماده، قابلیت محلول شدن در سورفکتانت‌ های آمفوتریک، غیر یونی و آنیونی را دارد. همینطور این ویژگی را هم دارا می باشد:

  • ویسکوزیته بالا
  • نرم کنندگی عالی
  • درخشان کننده
  • سفید کننده
  • تثبیت کننده کف

به هر صورت، اگر می خواستید نوع مرغوب را به دست آورید، خوب است به این موضوعاتی که اشاره کردیم، دقت داشته باشید.

جدیدترین قیمت سدیم لوریل سولفات صدفی

جدیدترین قیمت سدیم لوریل سولفات صدفی آیا در پی جدیدترین قیمت سدیم لوریل سولفات صدفی هستید؟ برای این منظور راه های ساده ای را می توانید در پیش بگیرید؛ ولی نرخ ها گوناگون می باشند. دلیل اصلی آن غلظت و کیفیت متفاوت محصول است که از جانب شرکت های مختلفی تولید می شود.

نوع عرضه که در بشکه و گالن صورت می گیرد هم در این عرصه تاثیر مستقیمی دارد، ضمن این که خود برند سازنده نیز تعیین کننده اصلی قیمت های است. به این موضوعات، می توان بحث معامله را هم افزود. برای نمونه خریداران انبوه قادر به تهیه ارزان تر محصول می باشند.

به هر صورت، اگر قصد دارید تا خیلی راحت از نرخ های روز مطلع شوید، می شود که با بخش فروش این وب سایت از راه های تلفنی و یا شبکه های اجتماعی، تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید