مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کوکوآمیدو پروپیل بتائین

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائینبازار خرید کوکوآمیدو پروپیل بتائین

کوکوآمیدو پروپیل بتائین به عنوان یک سورفاکتانت ثانویه در چندین محصول آرایشی، مراقبت شخصی و بهداشتی استفاده شده است که دلیل اصلی آن ویژگی های سم شناسی آن است. سورفاکتانت های ثانویه مانند بتائین برای بهبود خواص پایه سورفکتانت و بهینه سازی عملکرد محصول نهایی با توجه به مواد شوینده و کاهش تحریک پوست استفاده می شود. ما این ماده را در مرکز فروش کوکوآمیدو پروپیل بتائین عرضه می نماییم.

مرکز فروش کوکوآمیدو پروپیل بتائین

کیفیت انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین

کیفیت انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین با چندین سورفاکتانت هم افزایی دارند ، از جمله سولفات سدیم لوریل اتر و اسید سولفونیک. استفاده از بتائین تحریک پوست و غشاهای مخاطی را کاهش می دهد. علاوه بر این ، فرمولاسیون به راحتی ضخیم می شود و یک کف فراوان و پایدار ایجاد می کند. بتائین به عنوان خواص برجسته عملکرد تمیز کردن و تهویه مطبوع بهتری نسبت به محصولات فرموله شده دارد. سمیت آن به قدری کم است که معمولاً در محصولات بهداشت دهان و دندان استفاده می شود. این اجازه می دهد تا فرمولاسیون ضخیم شود ، مقدار الکترولیت های مورد نیاز برای تنظیم ویسکوزیته کاهش می یابد. علاوه بر این ، باعث افزایش کف کف سطوح فعال آنیونی می شود ، و یک کف غنی و خامه ای ایجاد می کند ، که در فرمولاسیون های مختلف ، به ویژه در فرمول های شوینده مایع ظرفشویی بسیار مورد نظر است.

بتائین در حضور سختی آب ، قلیایی و اسید پایدار است و به دلیل کارایی تمیز کنندگی زیادی که به فرمولاسیون هایی که ارائه می دهد ، تعداد بیشتری از برنامه ها را مجاز می کند. بتائین همچنین یک ماده فعال کننده سطح عالی ، سازگار با سورفاکتانت های آنیونی ، کاتیونی و غیر یونی است ، که استفاده از آن را در فرمولاسیون صابون مایع برای شستن دست ها ترجیح می دهد. در این فرمولاسیون ها ، دوز توصیه شده تقریباً 5٪ است. استفاده از آن در صابون های شوینده کاملاً مکرر است زیرا بتایین دارای خواص میکروب کش بوده و در همکاری با دارایی های فرمولاسیون عمل می کند.

گروه نیتروژن بتائین ، که در یک محیط اسیدی بار مثبت دارد ، توسط سطوح فلزی جذب می شود ، و یک فیلم لیپوفیلی بسیار نازک ایجاد می کند که به فلز محافظت می کند و باعث افزایش عمر مفید تجهیزات صنعتی می شود. در فرمولاسیون مواد شوینده مایع برای شستن ظرف های دستی ، در کاهش کشش سطحی موثر است و در هم افزایی با سورفاکتانت های آنیونی عمل می کند. علاوه بر آن در پایداری کف بیشتر ، تولید ضخیم شدن بیشتر و افزایش قدرت مواد شوینده را امکان پذیر می کند. این معمولا در دوزهای مختلف از 0.5 تا 3.0 استفاده می شود.

بازار خرید کوکوآمیدو پروپیل بتائین

بازار خرید کوکوآمیدو پروپیل بتائین همانطور که قبلاً هم ذکر کرید کاربرد های بهداشتی این ماده گسترده است و این کاربرد گسترده و خدمت به تولید کنندگانی که به این ماده نیاز دارند ما را ترغیب به تولید و عرضه آن در بازار خرید غیر حضوری خود نموده است. جهت ثبت سفارش انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید