مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش مواد فعال سطحی شوینده ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت ویژه مواد فعال سطحی شوینده هاتولید انواع مواد فعال سطحی شوینده ها

مواد فعال سطحی شوینده ها به طور کلی محصولات متراکم اتیلن یا اکسیدهای پروپیلن در مولکول های آبگریز (اسیدهای چرب ، الکل های چرب ، آلکیل فنل ها ، پلی پروپیلن گلیکول ها ، آمین ها …) هستند و به دلیل تحمل بسیار خوبی که در پوست دارند، با مهمترین کلاس های زیستی مطابقت دارند و در تولید انواع مواد شوینده کاربرد دارند. مرکز فروش ما این محصولات را عرضه می کند.

مرکز فروش مواد فعال سطحی شوینده ها

کیفیت ویژه مواد فعال سطحی شوینده ها

کیفیت ویژه مواد فعال سطحی شوینده ها تریاسید غیر اکسید کننده ، فرمول H3PO4. نسبت به سایر اسیدهای معدنی کمتر تهاجمی و ضعیف است ، اما به فلزات آهن ، آلومینیوم و روی حمله می کند. البته این بهترین شوینده است و استفاده از آن با ترکیب آن با مواد فعال کننده سطح بیشمار امکان پذیر است. با این حال ، تمام سورفاکتانت ها در یک محیط اسیدی کف می شوند و برای دستیابی به همان اثر ، باید از غلظت های ده برابر بیشتر استفاده شود. عملکرد پراکندگی بسیار خوبی دارد. این ماده معمولاً هنگامی استفاده می شود که استفاده از اسید نیتریک بیش از حد خطرناک باشد. قدرت ضد آهک آن خوب است و می تواند جایگزین کلرید هیدروژن بسیار خورنده شود. تنها اشکال آن این است که نمک های کلسیم محلول کمی ایجاد می کند یا حل نمی شود.محصولات اصلی عبارتند از:

  • آلکیل گلیکوزیدها ،
  • آلکانولامیدها ،
  • استرها و استرهای پلی اکسی آلکیلن گلیکول ها ،
  • الکلهای اتوکسیله.

مواد شوینده غیر یونی نسبت به انواع دیگر شوینده ها کف کمتری ایجاد می کنند ، به همین دلیل از آنها در صنعت نساجی ، لوازم آرایشی و بهداشتی برای قدرت امولسیون یا حل کننده استفاده می شود. علاوه بر این ، از آنجا که با انواع سورفاکتانت ها سازگار است ، اثر تحریک کننده سورفاکتانت ها را خنثی می کند. قدرت امولسیون یا محلول سازی. بعلاوه ، از آنجا که با تمام طبقات سورفاکتانت سازگار هستند ، اثر تحریک کننده سورفاکتانتهای آنیونی را خنثی می کنند.

شوینده های Zwitterion

آنها یون ترکیبی دارند ، یعنی در محیط اسیدی کاتیون و در محیط قلیایی آنیون تشکیل می دهند. ویژگی آنیونی zwitterions به دلیل وجود یک گروه اسیدی (CO2H یا SO3H) و گروه کاتیونی به یک گروه ازت مرتبط با یک زنجیره چرب طولانی است. پرکاربردترین ها بتائین ها هستند که قدرت کف کنندگی و شوینده بسیار خوبی دارند. این خانواده تحریک پذیر نیستند. فقط چند ناخالصی باعث حساسیت پوست شده است. این مورد است که یک باقیمانده مصنوعی است که در کوکامیدوپروپیل بتائین یافت می شود. در حال حاضر کوکامیدوپروپیل بتائین دیگر حاوی این ناخالصی نیست.

اسیدها

آنها برای قدرت ضد آهک و رسوب زدایی استفاده می شوند. آنها به طور موثر برای حل رسوبات معدنی حاصل از آب (کربنات کلسیم) و مواد غذایی (فسفولیپیدها و کلسیم از شیر ، اسید اگزالیک از سبزیجات ، تانن از شراب ها و غیره) استفاده می شوند. اسیدهای معدنی پرکاربرد برای خاصیت ضد آهک و رسوب زدایی کلرید هیدروژن ، اسید نیتریک ، اسید فسفریک و اسید سولفامیک هستند. از اسیدهای آلی نیز استفاده می شود. خوردگی آنها بسیار کمتر است ، به طور کلی خطر کمتری دارند ، بعضی از آنها قدرت جداسازی دارند (کلاتاسیون یونهای معدنی). پرکاربردترین آنها اسید ساکسینیک ، لاکتیک ، استیک ، تارتارک ، سیتریک ، آدیپیک و گلوکونیک اسید است.

تولید انواع مواد فعال سطحی شوینده ها

تولید انواع مواد فعال سطحی شوینده ها بدون وجود انواع مواد فعال کننده سطحی شوینده ها، تولید مواد شوینده ای که با پوست انسان سازگار باشند ممکن نبود. ما با درک اهمیت این ماده اقدام به تولید انواع مواد فعال سطحی شونده ها نموده ایم و با افتخار اعلام می کنیم که بهترین تولید کننده آن در ایران هستیم. جهت ثبت سفارش و ارتباط بیشتر با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید