مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش تگزاپون شامپو روزانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد مصرف انواع تگزاپون شامپوصادرات ویژه تگزاپون شامپو درجه یک

مرکز فروش تگزاپون شامپو روزانه این محصولات را در بسته بندی های گوناگون و با قیمت های عالی ارائه می دهد. مشتریانی که در عرصه تولید مواد شوینده و یا صادرات تگزاپون به کشورهای مختلف فعالیت می کنند، می توانند انواع تگزاپون را با غلظت مناسب به دست آورند. البته این ماده را عرضه کننده با شرایط خاص و همینطور از طریق آنلاین با بالاترین سطح کیفی به فروش می رساند.مرکز فروش تگزاپون شامپو روزانه

موارد مصرف انواع تگزاپون شامپو

موارد مصرف انواع تگزاپون شامپو این که درباره موارد مصرف انواع تگزاپون شامپو صحبت کنیم، موضوعی است که برای بررسی نیاز به واکاوی بیشتری دارد. در اصل چنین ماده ای با نام علمی سدیم لوریل اتر سولفات، sles و همینطور سدیم لورت سولفات شناخته می شود.

رنگ آن سفید بوده و متمایل به زرد است؛ ولی حالت آن خمیری نیمه شفاف می باشد. از بوی ملایمی برخوردار بوده و کارخانه آن را در غلظت های 30 و 70 درصد تولید می کند. همینطور تگزاپون N70  و صدفی وجود دارد که از یکی برای محصولات شوینده شفاف و از دیگری جهت تولید فرآورده های غیر شفاف مثل شامپو کار می گیرند.

باید ذکر نمود که این ماده فعال سطحی بوده که باعث می شود تا کف مورد نیاز در شوینده ها تامین گردد. ولی از تگزاپون در امور گوناگون دیگری هم کار می گیرند که عبارتند از:

  • خمیر دندان
  • انواع کرم و لوسیون
  • صابون
  • مایع دستشویی، ظرفشویی و لباسشویی

در کل، هر نوع ماده شوینده ای که دارای کف است، مقدار مناسبی تگزاپون دارد و این نشان می دهد که تا چه اندازه این فرآورده پرمصرف می باشد.

صادرات ویژه تگزاپون شامپو درجه یک

صادرات ویژه تگزاپون شامپو درجه یک از نحوه صادرات ویژه تگزاپون شامپو درجه یک آگاهی دارید؟ باید بگوییم، این ماده شیمیایی به علت مواد استفاده زیاد، یکی از پرفروش ترین ها به شمار می رود و برای همین شرکت های گوناگونی خواستار خرید آن هستند. از سوی دیگر، شرکت بزرگ تولیدی در این عرصه، انواع آن را با کیفیت منحصر به فرد آماده توزیع می کند.

شرکت صادراتی کالا را با شرایط خاصی می خرد، یعنی به غلظت، نوع مواد ترکیبی و از همه مهمتر استانداردها توجه دارد. همین موضوع باعث می شود تا بتواند چنین ماده ای را به بازار جهانی با خیالی راحت ارسال کرده و سریع هم به فروش رساند.

در هر حال، بیشتر کارخانه داران کشورهای همسایه هستند که چنین ماده ای را تهیه می کنند و مشتریان پروپاقرص آن به شمار می روند. شرکت بازرگانی، انواع تگزاپون را در بسته بندی های متفاوت که به صورت گالن یا بشکه می باشند، قرار داده و عرضه می نماید.

باید گفت که صادرات این گونه‌ موارد اولیه سود سرشاری هم برای گروه تجاری و شرکت تولید کننده دارد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید