مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش بتائین مواد شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد ویژه بتائین مواد شویندهتولید انواع بتائین مواد شوینده

بتائین مواد شوینده از مواد شیمیایی ارزشمندی بوده که با نام های دیگری نظیر کوکامیدو پروپیل بتائین یا کوکو بتائین هم شناخته شده است.

و در واقع این ماده بی رنگ که بوی مخصوص به خود را داشته، پایه و اساس مواد شوینده می باشد. به گونه ای که در صورت استفاده از آن کیفیت مواد شوینده ایرانی بیشتر می گردد.

بنابراین مرکز فروش بتائین گونه های مختلف این محصول را، به منظور ارتقا سطح کیفیت محصولات شوینده، در اختیار کارخانه جات تولید کننده مواد شوینده قرار خواهد داد.

مرکز فروش بتائین مواد شوینده

کاربرد ویژه بتائین مواد شوینده

کاربرد ویژه بتائین مواد شوینده

بتائین از مواد شیمیایی پرکاربردی بوده که از خاصیت دو قطبی بودن برخوردار می باشد. به گونه ای که هم دارای بار مثبت و هم دارای بار منفی خواهد بود.

و در واقع این مایع بی رنگ از مواد موجود در طبیعت تولید گردیده است و با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، به عنوان یکی از مواد اساسی در تولید مواد شوینده محسوب خواهد شد.

زیرا با استفاده از بتائین در شوینده ها، کیفیت و ماندگاری کف در ماده شوینده بیشتر شده و از سویی دیگر اثر سوء سولفات ها در مواد شوینده کاهش می یابد.

و در مجموع برای کاربرد بتائین باید گفت که این ماده بی نظیر به عنوان عامل سختی گیر کننده آب، برای افزایش کف کنندگی مواد شوینده استفاده می گردد.

و از آن جایی که مواد تشکیل دهنده بتائین الکل و روغن نارگیل می باشد، بنابراین از آن می توان به عنوان قوام آور، افزایش دهنده کف و نرم کننده در انواع شامپو ها و لوسیون ها استفاده نمود.

و به دلیل وجود الکل در ساختار بتائین، می توان گفت که از ویژگی ضد عفونی کنندگی هم برخوردار خواهد بود.

هم چنین بتائین موجود در شامپو ها به علت ویژگی دو قطبی بودنش، مانع از سوزش و خارش در نواحی چشم، مخاط و پوست می گردد. حتی بعد از حمام هم اثر بتائین هم چنان باقی می ماند. زیرا مانع از پراکندگی موها شده و در زمان شانه کردن، موها حالت و زیبایی خود را هم چنان حفظ خواهند کرد.

تولید انواع بتائین مواد شوینده

تولید انواع بتائین مواد شوینده

همان طور که می دانیم بتائین مواد شوینده یکی از ترکیبات مهم در انواع شوینده ها و برخی از پاک کننده های آرایشی می باشد. به طوری که با استفاده از آن در این مواد، شوینده ها عملکرد بهتری از خود نشان می دهند.

به این ترتیب کیفیت انواع بتائین مواد شوینده رابطه ای مستقیم با کیفیت مواد شوینده خواهد داشت.

از این رو تولید بتائین بسیار حائز اهمیت بوده و در واقع با تولید بهینه این محصول کشور را از خرید شوینده های وارداتی بی نیاز خواهیم کرد.

و در واقع با تولید بتائین باکیفیت، دیگر نیاز به ورود بتائین به عنوان مواد اولیه در کشور نخواهیم داشت و در مجموع از خروج ارز جلوگیری کرده و در کشور مشاغل جدیدی به وجود می آید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید