مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه مواد اولیه شوینده تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند تولید مواد اولیه شویندهسفارش خرید مواد اولیه شوینده تهران

از طریق سایت های مختلف می توانید انواع مواد اولیه شوینده تهران را با یک قیمت باورنکردنی که تمامی خریداران عمده انگشت به دهان بمانند، تهیه کرده و مرغوب ترین مواد اولیه شوینده را در بازار ارائه داده و بازار صنف خود را به دست بگیرید. البته برای تهیه مواد اولیه شوینده ارزان، بهتر است از طریق نمایندگی ها و عامل های فروش مستقیم کارخانه ها اقدام کنید تا مجبور به هزینه های هنگفت واسطه گری مواد اولیه شوینده نشوید.

مرکز عرضه مواد اولیه شوینده تهران

فرآیند تولید مواد اولیه شوینده

فرآیند تولید مواد اولیه شوینده در صنایع شوینده الکل چرب ماده اولیه مهم برای تولید مواد شوینده مصنوعی آنیونی هستند.

هنگامی که صنعت پردازش شیمیایی فشار بالا تولید شد از هیدروژن در فرآیند سخت شدن روغن برای مصرف روغن های طبیعی استفاده شد. تولید کنندگان مواد شوینده شروع به استفاده از این روش در صنایع شوینده برای کاهش مصرف روغن نارگیل، روغن نخل هسته ای و روغن های دیگر از الکل های چرب کردند.

الکلهای چرب مصنوعی از اتیلن تولید شده است؛ این فرایند، به نام فرآیند Alfol شناخته می شود، که ویتیلی آلومین هیدرید را استفاده می کند. بعداز جنگ جهانی دوم، یک ماده خام دیگربه نام آلکیل بنزن در مقادیر زیادی در دسترس قرار گرفت.

ترکیبات ارگانیک (الکل چرب و آلکیل بنزن) به وسیله فرایندی به نام سولفونسیون به مواد شوینده فعال سطحی آنیونی تبدیل می شوند. سولفاتیک به معنای شیمیایی دقیق است. زمانی که یک الکل چرب استفاده می شود از سولفونسیون آلکیل بنزن استفاده می شود. تفاوت آنها این است که مواد شوینده تولید شده از یک الکل چرب یک گروه مولکولی سولفات (-OSO3Na) متصل شده و مواد شوینده تولید شده از آلکیل بنزن دارای یک گروه سولفونات (-SO3Na) مستقیما به حلقه بنزن متصل هستند.

سفارش خرید مواد اولیه شوینده تهران

سفارش خرید مواد اولیه شوینده تهران اگر قصد دارید که خرید مواد شوینده را با نرخ های باور نکردنی انجام دهید، باید ابتدا نام و نشانی مرکز هایی که فروش ویژه انواع مواد شوینده دارند را از طریق اینترنت به دست آورید و به معتبر ترین آن ها برای انجام خرید مواد اولیه شوینده تان مراجعه کنید.

به این صورت می توانید مرغوب ترین نوع مواد اولیه شوینده ها را با نرخ های عالی تهیه نمائید و از خرید مواد اولیه شوینده موردنظرتان لذت ببرید. تولید کنندگان مواد اولیه شوینده، افرادی را به عنوان فروشنده در مرکز های فروش مجاز و معتبر خود استخدام می نمایند که این اشخاص فروشنده مواد اولیه شوینده می باشند.

این اشخاص قبل از این که این مواد اولیه شوینده را در دسترس مشتری ها قرار دهند، تمام اطلاعات کافی را در رابطه با این مواد اولیه شوینده ها به مراجعه کننده های خود ارائه می دهند. آن ها قیمت مواد اولیه شوینده ها را نیز به مشتری ها اعلام می کنند.

از این طریق مشتری ها با استفاده از راهنمایی های فروشنده ها و با توجه به یافته های خود شان تصمیم خود را برای خرید مواد اولیه شوینده اتخاذ می نمایند. در واقع خریدار ها راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت می کنند و بهترین مواد اولیه شوینده ها را  متناسب با نیاز خود می خرند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید