مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید سدیم لوریل سولفات خمیر دندان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی سدیم لوریل سولفات در خمیر دندانتوزیع انواع سدیم لوریل سولفات خمیر دندان

سدیم لوریل سولفات خمیر دندان به صورت کاملاً تخصصی به عنوان سورفکتانت آنیونی تولید می شود. در مراکز تولید این محصول شیمیایی از یکسری تکنولوژی ‌ها و فرآیند ها استفاده می ‌شود که در نهایت این محصول می تواند در تهیه بهترین خمیر دندان ها مورد استفاده قرار گرفته و بیشترین عملکرد را ایجاد نماید. دلیل استفاده از سدیم لوریل سولفات در تهیه خمیر دندان ایجاد کف مناسب این محصول می باشد.

مرکز تولید سدیم لوریل سولفات خمیر دندان

کارایی سدیم لوریل سولفات در خمیر دندان

کارایی سدیم لوریل سولفات در خمیر دندان کارایی سدیم لوریل سولفات در خمیر دندان به عنوان نوعی سورفکتانت آنیونی دیده می ‌شود و این محصول با ایجاد کف می تواند یک پوشش حاوی آب و مواد موثر خمیر دندان در اطراف دندان تشکیل دهد که این امر باعث می ‌شود مواد موثره خمیر دندان به تمامی سطح دندان نفوذ کرده و بهترین عملکرد را انجام دهند.

کارایی سدیم لوریل سولفات در خمیر دندان به عنوان مواد فعال سطحی نیز دیده می ‌شود که بیشتر به صورت سنتزی و طبیعی تولید می ‌شود و این محصول دارای خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فردی است و می ‌تواند در تهیه خمیر دندان هایی با بالا ترین کیفیت مورد استفاده قرار بگیرد.

سدیم لوریل سولفات در تهیه خمیر دندان ها بیشترین عملکرد را به خود اختصاص می دهد و می تواند به عنوان اصلی ترین ماده در تهیه این محصولات مورد استفاده قرار بگیرد. این ماده کارایی بسیار زیادی در برابر چندی از ویروس ها مانند هرپس سیمپلکس، ویروس روتا و … دارد که می ‌تواند با عملکرد مناسب در مقابل این ویروس ها مقاومت کرده و کاربری این ماده را از این نظر افزایش می دهد.

همچنین کارایی سدیم لوریل سولفات در خمیر دندان از جهت کاهش کشش سطحی آب نیز دیده می ‌شود. با این کار مایع راحت می ‌تواند در زمان استفاده پخش و مخلوط شود و با جداسازی مولکول ها و کاهش سطح انرژی متقابل بین شوینده و دندان‌ ها می ‌شود و عملکرد آن به صورت بهتری انجام می پذیرد.

توزیع انواع سدیم لوریل سولفات خمیر دندان

توزیع انواع سدیم لوریل سولفات خمیر دندان توزیع سدیم سولفات خمیر دندان همان طور که در مبحث قبل تر اشاره کردیم در فرم های پودری و قرص انجام می شود. انواع سدیم سولفات که با حالت پودری ارائه  می شود در بسته‌بندی‌ های کیسه ‌ای، بسته بندی می گردند تا کارخانه های تولید کننده خمیر دندان بتوانند در قیمت ‌های مناسب  این محصولات را تهیه نمایند.

انواع سدیم سولفات، به نوعی در تهیه خمیر دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا خاصیت های متناسب با افزایش عملکرد این محصولات را دارند و به عنوان بهترین سورفکتانت در این صنایع مورد استفاده واقع می شوند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید