مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید بتائین مواد شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت ویژه بتائین مواد شویندهخرید ارزان بتائین مواد شوینده

مرکز تولید بتائین مواد شوینده این محصول را در سطح کشور برای مشتریان عرضه می دهد. در تولید تمامی مواد شوینده مصنوعی از بتائین استفاده می شود. بتائین خمیر نیمه شفاف سفید یا زرد رنگ می باشد. این ماده دارای بوی ملایمی می باشد. بتائین یک ماده سطحی فعال یا سورفکتانت آمفوتری بوده است. مایعی شفاف و بی بو است.

مرکز تولید بتائین مواد شوینده

کیفیت ویژه بتائین مواد شوینده

کیفیت ویژه بتائین مواد شوینده یکی از معیار هایی که در کیفیت مواد شوینده تاثیر گذار بوده است وجود لورامید در آن ها است. یکی دیگر از موارد تعیین کننده در کیفیت مواد شوینده میزان قدرت این مواد در زمینه تمیز کردن بوده است.هر چه قدر بیشتر بوده باشد نشان دهنده کیفیت بالای بتائین است.

هر چه قدر قدرت کف کنندگی بتائین بیشتر بوده باشد یعنی کیفیت محصول مورد نظر بیشتر می باشد. از بتائین در  زمینه تولید لوازم آرایشی بهداشتی با کیفیت نیز استفاده می کنند. سورفکتانت های مانند تگزاپون و یا سولفونیک اسید خاصیت پاک کنندگی پوست مو را که با آب و آلودگی های موجود ترکیب شده و مواد دفعی را به این صورت از بین می برد.

ماده مورد نظر در آب و اتانول نیز محلول می باشد و به راحتی در سیالات مورد نظر حل می شود. بتائین یک نوع آمفوتر بوده که یک سره زنجیره آنیون و سر دیگر زنجیره کاتیونی می باشد این مواد با جذب کردن و دفع کردن آلودگی ها باعث تمیزی در اجسام دیگر نیز می شود. خصوصیاتی دیگری که در بتائین وجود دارد به این صورت بوده است.

این ماده خاصیت پاک کنندگی، ضد الکتریسیته، ماده نرم کننده مو سر و شوینده و فرم دهنده نیز بوده است از این ماده آمفوتری در زمینه ویسکوز کنندگی نیز در داخل کشور استفاده می کنند.

بتائین را بایستی در مکان خشک و تمیز نگهداری می کنند. درب بسته بندی بتائین باید به صورت کاملا بسته انبار شود. دمای انبار نیز باید دارای دمای 25 تا 35 درجه بوده باشد.  با این شرایط بتائین یک سال ماندگاری خواهد داشت. در این صورت کیفیت بتائین تحت تاثیر عوامل مخرب قرار نمی گیرد.

خرید ارزان بتائین مواد شوینده

خرید ارزان بتائین مواد شوینده خرید ارزان بتائین مواد شوینده در داخل کشور با روش های متعددی امکان پذیر است علاقمندان بتائین را بهتر است که به صورت مستقیم و بدون واسطه برای خود سفارش دهند در این صورت محصول با هزینه مناسبی تهیه می شود.

خرید بتائین در داخل کشور به صورت عمده و فله ای نیز برای مشتریان امکان پذیر می باشد این روش خرید بتائین برای مشتری مناسب می باشد. کاربرد بتائین در سطح کشور همان طور که گفته شد بسیار زیاد می باشد این ماده به نوعی به سلامتی انسان نیز کمک می کند. و تمامی عوامل بیماری زا را از افراد دور می کند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید