مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پایین سدیم لورت سولفات شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات خرید سدیم لورت سولفاتبازار فروش سدیم لورت سولفات

سدیم لورت سولفات به عنوان ماده اولیه برای تهیه انواع محصولات شوینده در قیمت ‌های بسیار پایین ارائه می ‌شود. فرآیند های تولیدی سدیم لورت سولفات از نظر اقتصادی بسیار ارزان قیمت هستند و این باعث می شود که قیمت نهایی این محصول نسبت به دیگر سورفکتانت ها و مواد اولیه تولید محصولات شوینده کمتر باشد. ارزان قیمت بودن این محصول بازار فروش آن را گسترده تر نموده است.

قیمت پایین سدیم لورت سولفات شوینده

نکات خرید سدیم لورت سولفات

نکات خرید سدیم لورت سولفات سدیم لورت سولفات به عنوان نوعی ترکیب شیمیایی در درصد خلوص های مختلف تولید می ‌شود و به عنوان رایج ترین سورفکتانت در پاک کننده های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

در راستای تولید سدیم سولفات در درجه خلوص های مختلف با خواص فیزیکی و شیمیایی متعدد باید در زمان تهیه این محصول به یکسری نکات توجه کرد.

از مهم ترین نکات در زمان خرید سدیم لوریل سولفات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به درجه خلوص محصول خریداری شده توجه کنید و آن را متناسب با نوع نیاز واحد های تولید کننده انتخاب نمایید.
  • فرآیند های تولیدی سدیم سولفات بسیار متفاوت است و از مواد اولیه متنوع برای تولید آن استفاده می شود. در زمان خرید به نوع مواد اولیه توجه کنید تا بتوانید آن را متناسب با نیاز واحد های مصرفی خریداری نمایید.
  • سدیم لوریل اتر سولفات ماده است که به عنوان پایدار کننده، کف کننده و تسریع کننده انحلال مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در درصد های 30 و 70 درصد با گرانروی متفاوت و جرم ملکولی متفاوت تولید می ‌شود. در زمان تهیه این محصول به این مشخصات توجه بسیار زیادی نمایید.
  • نحوه بسته بندی سدیم لوریل سولفات می ‌تواند در تعیین کیفیت محصول تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. در زمان تهیه آن محصولی را انتخاب کنید که از نظر بسته بندی استاندارد باشد.

بازار فروش سدیم لورت سولفات

بازار فروش سدیم لورت سولفات بازار فروش سدیم سولفات به عنوان ارزان ‌ترین سورفکتانت برای تهیه محصولات شوینده تجاری و صنعتی در سال‌ های اخیر گسترش بسیار زیادی یافته است.

تولید کنندگان انواع سدیم سولفات با در نظر گرفتن تقاضای بالا برای خرید این محصول، آن را در درجه خلوص های متفاوت و در نمونه‌ های صدفی و معمولی تولید کرده و به بازار ارائه می ‌دهند.

سدیم لورت سولفات همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم به عنوان ایجاد کننده کف در تولید محصولات شوینده مورد استفاده قرار می‌ گیرد. جالب است بدانید برخی از این محصولات دارای ویژگی شفاف و براق بودن هستند و برخی از آنها به صورت غیر شفاف ارائه می ‌شوند که می‌ توانند در تولید شوینده های متفاوتی مورد استفاده قرار بگیرند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید