مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مناسب مواد کف کننده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع مواد کف کنندهقیمت روز مواد کف کننده شامپو

بیش از هر کدام از مواد کف کننده، سورفاکتانت ها از نظر قدرت پاک کنندگی بسیار ارزشمند هستند. به همین دلیل است که آنها معمولاً در ترکیبات شوینده ها، ژل های لوسیونی، شامپوها یا مایع های ظرفشویی به صورت گسترده استفاده می شوند. این مواد توسط مجموعه ما عرضه می گردد. ما قیمت مناسب مواد کف کننده را تضمین می کنیم.

قیمت مناسب مواد کف کننده

مشخصات انواع مواد کف کننده

مشخصات انواع مواد کف کننده در بین انواع مواد کفی شامپو و غیره توانایی تمیز کردن سورفاکتانت ها از کجا ناشی می شود؟ این به دلیل ماهیت آمفیفیلی آن است ، به این معنی که یک ماده سورفاکتانت دارای گروه های قطبی (آب دوست) و آپولار (آب گریز) در یک مولکول است. اختلاف دو سر مولکول باعث می شود مواد فعال کننده سطح باعث کشش کششی سطحی بین دو فاز مانند مایع و جامد یا دو مایعی شوند که با یکدیگر نامحلول هستند. به عنوان یک نتیجه ، مواد فعال کننده سطح دارای ماده شوینده و کف بالایی هستند ، همچنین دارای ظرفیت امولسیون و فعالیت مرطوب کننده هستند.

ویژگی های سطح آنیونی:
ما اظهار نظر کرده بودیم که سورفاکتانت ها دو انتها دارند: آبگریز و آب دوست. این در قسمت آب دوست است که بیشترین اختلاف را دارند ، زیرا آنها می توانند گروه های شارژ شده یا تخلیه نشده داشته باشند. هنگامی که مولکول های آنها بارهای منفی دارند به عنوان سورفاکتانت های آنیونی شناخته می شوند. سورفاکتانت های آنیونی آنهایی هستند که در حجم بیشتری تولید می شوند ، زیرا دارای ظرفیت شوینده عالی هستند و از نظر قیمت و اثر بخشی بهترین هستند. به لطف قدرت تمیز کنندگی ، آنها مواد اساسی در محصولات بهداشتی و شوینده ها هستند ، به ویژه هنگامی که به یک عمل چربی زدایی نیاز باشد. و این است که سورفکتانتهای آنیونی با افزودن به آب و کاهش کشش سطحی ، از حل شدن موادی که در آب خیلی محلول نیستند ، مانند چربیها و روغنها ، طرفداری می کنند.

سازگاری زیاد آنها با فرایندهای تولید ، انعطاف پذیری در فرمولاسیون ها ، هزینه ساخت کم ، تجزیه بیولوژیکی بالا و سمیت کم آب از دیگر مزایای سورفاکتانت های آنیونی نسبت به انواع دیگر است. با این حال ، اشکالات احتمالی نیز باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال ، سورفاکتانت های آنیونی به پوست و مو بسیار تهاجمی هستند ، مانع پوستی را تغییر داده و می توانند تحریک کننده باشند.

سورفاکتانت های آنیونی برای مواد شوینده:
سورفاکتانت های آنیونی به دلیل قدرت کف کنندگی ، مواد شوینده ای بسیار موثر ایجاد می کنند ، به خصوص در آب سخت با محتوای کربنات بالا. آنها بیش از هر چیز در مواد شوینده و تمیز کننده لباس استفاده می شوند ، زیرا علاوه بر حل چربی ها ، قادر به از بین بردن پروتئین ها و شکستن آنها برای انحلال و افزایش قدرت تمیز کردن هستند. با این حال ، باید در نظر گرفت که دقیقاً به دلیل تجزیه پروتئین ها ، برای استفاده در پوست انسان مناسب نیستند ، اگرچه یافتن آنها در محصولاتی که با پوست در تماس هستند مانند شوینده های ظرف ، معمول است.

تفاوت بین گیاهان آنیونی و آنتروتریک:
در مقایسه با سورفاکتانت های آنیونی ، سورفاکتانت های آمفوتریک یا آمفوتریک بار منفی و بار مثبت بر روی یک مولکول دارند. به همین دلیل ، آنها بسته به pH محلول مورد استفاده در آنها ، توانایی تشکیل یون سورفاکتانت را با دو بار منفی و مثبت دارند.

قیمت روز مواد کف کننده شامپو

قیمت روز مواد کف کننده شامپو افتخار مجموعه ما در این است که بهترین مواد اولیه کف کننده شامپو را با قیمتی به صرفه در اختیار سایر تولید کنندگان عزیز مواد بهداشتی قرار می دهیم. در صورتی که به دنبال اطلاع از قیمت روز مواد کف کننده شامپو هستید و یا قصد ثبت سفارش این مواد کف کننده را دارید با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید