مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده سدیم لوریل سولفات خمیردندان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد سدیم لوریل سولفات خمیر دندانتولید سدیم لوریل سولفات خمیر دندان

قیمت عمده انواع سدیم لوریل سولفات خمیردندان را می شود خیلی ساده از فروشنده اصلی به دست آورد. البته این محصولات را شرکت های گوناگونی می سازند که این کار در درجات خلوص متفاوت صورت می گیرد. برای همین روی کیفیت کالا تاثیر می گذارد و این مسئله باعث متغیر شدن نرخ ها می گردد. در هر حال، کارخانه تولید سدیم لوریل است که تعیین کننده قیمت ها بوده و مهمترین بحث، موضوع مرغوبیت ماده می باشد.

قیمت عمده سدیم لوریل سولفات خمیردندان

کاربرد سدیم لوریل سولفات خمیر دندان

کاربرد سدیم لوریل سولفات خمیر دندان پیش از اشاره به موارد کاربرد سدیم لوریل سولفات خمیردندان، قصد داریم تا این ماده را معرفی کنیم. آن را در عرصه تجارت به نام تگزاپون می شناسند. البته رنگ سفید متمایل به زرد دارد که حالت نیمه شفافی به آن بخشیده است. از سوی دیگر، چنین فرآورده ای در دسته مواد فعال سطحی آنیونی قرار داده می شود.

آنها از خانواده بزرگ آلکیل اتر سولفات ها بوده که از حاصل تریک یک الک چرب مثل اکسید اتیلن یا روغن نارگیل و همینطور سولفوناسیون به دست می آید. آن را به نام SLES هم می شناسند و بوی ملایمی دارد و در عین زمان، با غلظت های 30 الی 70 درصد تولید شده و به فروش می رسد.

از سوی دیگر، ماده اندکی نمک دارد و در زمان رقیق شدن با آب، در چگالی های معمولی ویسکوزیته پایین نشان داده و اگر به آن سدیم کلریاد و آلکانول آمید اضافه کنند، ویسکوزیته اش تنظیم می گردد. ولی از آن در امور زیر استفاده می شود:

  • تولید خمیر دندان های متنوع
  • ساخت شامپو
  • ساخت صابون
  • تولید کرم و لوسیون
  • تولید انواع مایع ظرفشویی

به هر حال، این ماده بنا به ارزش خاصی که دارد، یکی از پر مصرف ترین محصولات شیمیایی به شمار می رود که توسط شرکت های گوناگونی آماده عرضه می شود.

تولید سدیم لوریل سولفات خمیر دندان

تولید سدیم لوریل سولفات خمیر دندان شرکت تولید سدیم لوریل سولفات خمیردندان ماده را به دو شکل صدفی و N70 می سازد. نوع دوم حالت خمیری دارد و ویسکوزیته اش نیز بالا است. در تولید شوینده های شفاف استفاده می گردد. نوع صدفی خلوص کمتری داشته و بیشتر در ماده های غیر شفاف مثل تولید شامپوها به کار می رود.

به هر صورت، شرکت سازنده سعی می کند تا هر دو نوع را با بهترین کیفیت توسط فرمولاسیون ویژه ساخته و ارائه دهد. گفتنی است که پس از تولید، ماده در بسته بندی های خاصی که از جنس فولاد ضد زنگ و پلاستیک های مناسب هستند، نگه داری می گردد.

اما چنانچه شما کارتان تولید مواد شوینده گوناگون است و یا می خواهید تجارت تگزاپون را انجام دهید، می توانید از این مرجع نوع مرغوب را که کارخانه تولید کرده، به راحتی تهیه کنید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید