مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز کوکوآمیدو پروپیل بتائین

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین در شویندهتولید کننده انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین

یک شوینده به طور عمده از مواد پاک کننده ای تشکیل شده است که صابون های مصنوعی یا کوکوآمیدو پروپیل بتائین هستند و عمدتا از مواد طبیعی مشتق می شوند، همراه با مواد افزودنی در نظر گرفته شده برای تقویت عملکرد سورفاکتانت ها هستند. قیمت این محصولات روزانه دستخوش تغییرات است. جهت اطلاع از قیمت روز کوکوآمیدو پروپیل بتائین با ما تماس بگیرید.

قیمت روز کوکوآمیدو پروپیل بتائین

کارایی انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین در شوینده

کارایی انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین در شوینده از نظر تاریخی ، اولین کاربرد کوکوآمید ها شستشو پس از کشف صابون بوده است. از زمان های بسیار قدیم ، ساخت چربی های حیوانی یا گیاهی شناخته می شد که با خاکستر گرم می شدند. بنابراین ، از نظر تجربی ، تری استرهای گلیسرول توسط بازهای موجود در خاکستر صابونی شده و صابونهایی بدست آمد که نمکهای سدیم یا پتاسیم از اسیدهای چرب تشکیل دهنده چربی هستند. صابون یک سورفکتانت آنیونی است که قسمت آب دوست آن یون کربوکسیل-COO و قسمت لیپوفیلیک است ، زنجیره کربن خطی طولانی اسید چرب. سورفاکتانت ها برای جایگزینی صابون ها (نمک های قلیایی اسیدهای چرب) با اثربخشی کاهش یافته در آب های سخت به دلیل تشکیل نمک های قلیایی و آلی غیر محلول ، در بازار معرفی شده اند.

مولکولهای اصول فعال از دو قسمت مختلف تشکیل شده اند: یکی شامل یک یا چند زنجیره آبگریز خطی یا شاخه ای و دیگری که شامل گروه های انتهایی قطبی آب دوست و یا جانبی است که می تواند دارای بار مثبت ، منفی یا خنثی باشد ، یک ساختار خاص که اجازه می دهد تا با کاهش تنش های سطحی و سطحی و در نتیجه بازیگر اصلی در عمل تمیز کردن ، خصوصیات فیزیکی سطوح را اصلاح کند. شوینده های آنیونی ، کاتیونی و غیر یونی ، علاوه بر مواد شوینده زوتریون که بسته به شرایط محیطی یونیزه منفی (آنیون) یا مثبت (کاتیون) می شوند ، متمایز می شوند. آنها بار منفی (آنیون) را در محلول آبی آزاد می کنند ، قسمت آب دوست آن بار منفی دارد. آنها معمولاً برای قدرت درخشان استفاده می شوند.

از جمله مهمترین آنها می توان آلکیل بنزن سولفونات ، آلکیل اتر سولفات ، آلکیل سولفات ، سدیم دودسیل سولفات را نام برد. این مواد شوینده بسیار موثر بوده و در مواد شوینده لباس و محصولات تمیز کننده استفاده می شود. سدیم دودسیل سولفات یا سدیم لوریل سولفات از زنجیره ای از دوازده اتم کربن متصل به یک گروه سولفات تشکیل شده و مولکول را با خواص آمفیفیلیک لازم به مواد شوینده ارائه می دهد. به عنوان پرکاربردترین سورفاکتانت در تمیز کردن محصولات ، خمیردندان ها ، شامپوها ، کف اصلاح و کفهای حمام در نظر گرفته می شود.

مانند تمام مواد شوینده ، چربی پوست را از بین می برد و بنابراین می تواند باعث تحریکات پوستی و چشم شود (از بین بردن فیلم هیدرولیپید) و می تواند مشکلات پوستی را در افراد با حساسیت مزمن بدتر کند. برخی مطالعات نشان داده است که استفاده از خمیر دندان حاوی سدیم دودسیل سولفات می تواند از عود زخم های آفتی جلوگیری کند.

تولید کننده انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین

تولید کننده انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین مجموعه ما تولید کننده انواع کوکوآمیدو پروپیل بتائین اصل در ایران می باشد. این محصولات تا چندی پیش وارداتی بوده اند و لی مجموعه ما با تولید کوکوآمیدو در جهت بالابردن صرفه اقتصادی تولید کنندگان مواد شونده و بهداشتی کوشیده است. جهت ثبت سفارش کوکوآمیدو با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید