مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز سدیم لورت سولفات خمیر دندان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی سدیم لورت سولفات خمیر دندانفروش سدیم لورت سولفات خمیر دندان

یک ترکیب شیمیایی ست که در بسیاری از شوینده ها مانند شامپو، صابون، خمیر دندان و … به کار می رود. شوینده هایی که ما در طول روز از آن ها اسفاده می کنیم می توانند خود از آمیخته شدن آب و روغن باشند. اما همه ما می دانیم که آب و روغن ترکیب نمی شوند پس نیاز به یک ماده سوم در این بین می باشد. این ماده سوم سورفاکتات می باشد که در مواد وشوینده قابل استفاده است. امروزه شرکت های زیادی به تولید سدیم لورت سولفات خمیر دندان و شوینده های دیگر می پردازند.  

قیمت روز سدیم لورت سولفات خمیر دندان

ویژگی سدیم لورت سولفات خمیر دندان

ویژگی سدیم لورت سولفات خمیر دندان همان طور که گفتیم سدیم لورت سولفات با ساخته شدن از آب و روغن و سورفافاکتات تهیه شده است. سورفاکتات با ترکیب شدن در آب و روغن باعث می شود که کثیفی ها بر روی یک سطحو یا پوست به راحتی از بین برود که این موضوع باعث شده سالانه مقدار زیادی از سدیم لورت سولفات تهیه شود. 

سدیم لورت سولفات دارای ویژگی های جالی است و شاید برای شما سوال باشد که این ماده می تواند خطرناک با شد یا خیر در جواب این سوال باید بگوییم که در چرخه زمانی دراز مدت مصرف این محصول می تواند این ماده به پوست بدن آسیب بزند و لایه های مختلف پوست را از بین ببرد. 

در این ترکیب ماده ای به نام اس ال اس استفاده می شود که سبب سوزش برخی پوست های حساس می شود. دانشمندا ندر سال های اخیر با کشف این ماده و حذف آن از این ترکیب سبب شده اند تا به ویژگی های این ماده تا حد زیادی افزیاش پیدا کند. 

فروش سدیم لورت سولفات خمیر دندان

فروش سدیم لورت سولفات خمیر دندان امروزه از سدیم سورت به دلیل وجود ویروس کرونا استفاده بیشتری می شود زیرا این ماده می تواند ویروس کش بسیار قوی برای پوست انسان باشد که استفاده مناسب آن ضضری را همراه ندارد. فروش سدیم لورت اغلب از سوی داروخانه های مختلف صورت می گیرد. همچنین نیاز است بدانید داشتن یک ویژگی سدیم لورت بوی ملایم این محصول می باشد.
این ماده را علاوه بر داروخانه ها می توانید از وب سایت های بسیار معتبری که در زمینه فروش میکروب کش ها و ضد عفونی کننده ها فعالیت دارند، خریداری کنید که خرید از این وب سایت ها علاوه بر قیمت مناسب مردم را از خدمات بسیار گوناگون و متنوعی می سازند که این خدمات باعث تا اکثریت مردم از سدیم لورت استفاده بسیار زیادی داشته باشند. البته قیمت سدیم لورت به دلیل میزان غلظت خود در بسته بندی خود متنوع بوده و از میزان غلظت ۳۰ تا ۷۰ درصد در بازار مشاهد می شود.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید