مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید تگزاپون صدفی مایع دستشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع تگزاپون صدفیتولید کنندگان انواع تگزاپون صدفی

تگزاپون صدفی جزو سورفکتانت های آنیونی مورد استفاده در تهیه انواع مایع دستشویی قرار می گیرد که همیشه تولید کنندگان این محصول تمایل بسیار زیادی به تهیه آن به صورت عمده دارند. قیمت خرید تگزاپون صدفی به صورت عمده مناسب تر از خرید های جزئی اعلام می شود. تگزاپون صدفی با هدف سرعت بخشیدن به فرآیند انحلال و کف زدایی در تولید این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت خرید تگزاپون صدفی مایع دستشویی

مشخصات انواع تگزاپون صدفی

مشخصات انواع تگزاپون صدفی تگزاپون صدفی به عنوان نوعی ترکیب شیمیایی با هدف افزایش انحلال و قابلیت کف زدایی محصولات شوینده مورد توجه قرار می ‌گیرد. خاصیت کف زدایی هایی این محصول بسیار بالا است که می تواند در مجاورت چربی ها آنها را از بین ببرد و به همین دلیل در تولید انواع مواد شوینده از آن استفاده می ‌شود.

تگزاپون در نمونه های صدفی با دو درصد خلوص تولید می شود:

  1. تگزاپون صدفی ۳۰ درصد
  2. تگزاپون صدفی ۷۰ درصد

تگزاپون صدفی دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است که می ‌توان در این زمینه به غیر شفاف بودن آن اشاره کرد. تگزاپون صدفی معمولاً در رنگ سفید و غیر شفاف تولید می‌ شود و از آن برای تولید مواد شوینده غیر شفاف مانند انواع شامپو ها و انواع مایع دستشویی و ظرفشویی استفاده می شود.

از دیگر مشخصات کلی تگزاپون صدفی می توان به خاصیت پاک کنندگی فوق العاده بالای این محصول اشاره کرد. که این خاصیت در راستای داشتن گرانروی مناسب اتفاق می افتد. تگزاپون صدفی نسبت به دیگر نمونه ‌های تگزاپون در درجه خلوص های کمتری معرفی می‌ گردد و این جزو پارامتر ها و مشخصات ویژه و بارز این محصول است.

تولید کنندگان انواع تگزاپون صدفی

تولید کنندگان انواع تگزاپون صدفی تولید تگزاپون مایع دستشویی در راستای وجود اتر در فرمول شیمیایی این محصول بر اساس فرایند اتوکسیله کردن صورت می ‌پذیرد و محصول نهایی همان تگزاپون صدفی می شود.

تولیدکنندگان این محصول بعد از گذراندن پرسه تولیدی، برای ارائه تگزاپون به بازار از ترفند های متنوعی استفاده می‌ کنند تا بتوان آن را در جهات مختلف معرفی کرده و به ارائه مشخصات فنی و ساختارهای شیمیایی آن بپردازند.

بیشترین فعالیت تولید کنندگان انواع تگزاپون صدفی در سال های اخیر در راستای طراحی سیستم های ثبت سفارش آنلاین گسترده تر شده است و با این حرکت عرضه این محصول علاوه بر بازار های داخلی در بازار های صادراتی نیز انجام می‌ شود.

تولید کنندگان انواع تگزاپون سعی می‌ کنند از بهترین تکنولوژی ها برای طراحی این محصول استفاده کنند تا در نهایت محصول تولید شده از قیمت فروش مناسبی برخوردار باشد. در سالهای اخیر این تولیدکنندگان توانستند تگزاپون ۷۰ درصد را از ترکیب سدیم، آمونیوم الکل و سولفات تولید نمایند که از نظر اقتصادی برای مصرف‌کنندگان قابل صرفه می باشد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید