مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت تگزاپون ۷۰ درصد ۲۰۰ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

  تگزاپون N70 و صدفی چه تفاوتی با هم دارند ؟فروش ویژه تگزاپون ۷۰ درصد

 قیمت تگزاپون ۷۰ درصد ۲۰۰ کیلویی طبق کیفیت آن تعیین می‌گردد. خوب است بدانید که یکی از ملاک های مهم برای فروشنده این ماده شیمیایی که یکی از مهمترین مواد اولیه شوینده است جلب رضایت مشتری می‌باشد از این رو در تلاش است تا با قیمت‌گذاری مناسب آن بتواند رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

خریداران بهتر است قبل از اقدام به خرید این نوع تگزاپون قیمت آن را از مراکز مختلف توزیع استعلام بگیرند تا جدا از خرید تگزاپون ۷۰ درصد ۲۰۰ کیلویی با کیفیت مناسب آن را با قیمت خوبی هم تهیه نمایند.

قیمت تگزاپون 70 درصد 200 کیلویی

  تگزاپون N70 و صدفی چه تفاوتی با هم دارند ؟

تفاوت تگزاپون صدفی و N70

تگزاپون در واقع همان سدیم لوریل اتر سولفات یک نوع سورفکتانت آنیونی و شوینده ملایم سطحی است که امروزه با نام تجاری تگزاپون به فروش می‌رسد. این محصول انواع مختلفی را در بر می‌گیرد که هر کدام از یک مشخصه و ویژگی خاص بهره می‌برند. جرم مولکولی تگزاپون با توجه به نوع تگزاپون تعیین می‌شود و از انواع نمونه های مختلف این محصول می‌توان به نوع صدفی یا تگزاپون ۳۰٪ خلوص و نوع N70 یا تگزاپون۷۰٪ خلوص اشاره کرد. یکی از سؤال های رایجی که اکثر خریداران در مورد این محصولات دارند این است که این دو نوع تگزاپون موجود در عرصه خرید و فروش با یکدیگر چه تفاوت هایی را دارند؟

 تگزاپون N70 و تگزاپون صدفی از لحاظ ساختاری هیچ تفاوتی با همدیگر ندارند و تنها از لحاظ کیفیت، درجه خلوص، کاربرد و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند.

تگزاپون صدفی بیشتر برای تولید مواد شوینده نا شفاف به کار می‌آید و عمدتا از آن در تولید انواع صابون و مایع دستشویی، انواع شامپو، خمیر دندان، و به طور کلی انواع مواد شوینده ای که به اکتیو و ویسکوزیته بالا کمتر نیاز دارند استفاده می‌شود. جالب است بدانید که تگزاپون معمولی یا نمونه N70 این محصول بیشتر در تولید مواد شوینده شفاف تر مورد استفاده می‌باشد و نسبت به نمونه صدفی خیلی خالص تر و پر قدرت تر است. بنابراین طبیعی است که قیمت این محصول در بازار نسبت به قیمت تگزاپون صدفی کمی بالاتر می‌باشد.

فروش ویژه تگزاپون ۷۰ درصد

فروش ویژه تگزاپون 70 درصد

امروزه اکثر خریداران به دنبال تهیه تگزاپون مرغوب و متعاقبا فروش ویژه تگزاپون ۷۰ درصد هستند. فروش ویژه این نمونه از مزایای بسیاری برخوردار است که این مزایا شامل موارد زیر می‌باشد:

بررسی و کنترل کیفیت: خریداران دقیق و ریزبین به کیفیت تگزاپون ۷۰ درصد توجه زیادی می‌کنند، باید این مژده را بدهیم که در این فروش ویژه تگزاپون قبل از فروش از لحاظ کیفیت تحت بررسی قرار می‌گیرد.

توزیع به اندازه مناسب: تقاضا خریداران تگزاپون افزایش یافته از این رو فروشنده در صدد برآمده که این نمونه را به اندازه مورد نیاز مشتری تأمین کند تا آنها به هر اندازه که می‌خواهند بتوانند آن را خریداری کنند.

قیمت‌گذاری منصفانه: متأسفانه برخی از فروشندگان هستند که این نوع تگزاپون را با قیمت مناسب توزیع نمی‌کنند و خریداران بر این تصور هستند که قیمت پایین آن نشان دهنده کیفیت بالای تگزاپون است در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است . بعنوان مثال ممکن است تگزاپون در مجاورت رطوبت قرار گرفته باشد و یا ناخالصی بالایی داشته باشد که باعث کاهش  قدرت کف کنندگی آن می شود . در فروش ویژه این محصول، همانطور که گفته شد فروشنده آن را به صورت منصفانه قیمت‌گذاری کرده است و سعی در ارایه محصولی قابل اطمینان و با کیفیت نموده تا خریدار تمایل به خرید های بعدی نیز داشته باشد .

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید