مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت تگزاپون مایع 110 کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان غلظت تگزاپون مایع چند درصد است؟قیمت تگزاپون برند مالزی در بازار داخلی

تگزاپون مایع ماده ای است نیمه شفاف و مایل به زرد که بیشترین کاربرد را در تولید مواد شوینده جامد و مایع به خود اختصاص داده است. این ماده قدرت کف کنندگی بالایی دارد و بهترین انتخاب برای تولید شامپو و صابون می باشد. قیمت تگزاپون مایع 110 کیلویی براساس درجه کیفی و قدرتی که دارد تعیین می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا مطابق با بودجه خود حجم سفارشات را انتخاب نمایند. این قیمت ها را در حال حاضر شرایط متعددی تغییر می دهد. 

قیمت تگزاپون مایع 110 کیلویی

میزان غلظت تگزاپون مایع چند درصد است؟

میزان غلظت تگزاپون مایع چند درصد است؟ تگزاپون مایع بیشترین کاربرد را در تولید مواد شوینده شفاف دارد، میزان غلظت این مایع براساس شوینده ای که تهیه می شود متغیر می باشد. غلظت این مایع بین 30 الی 70 درصد می باشد که هر کدام برای تولید شوینده ای کاربرد دارد.

غلظت 30 درصدی این مایع باعث شده تا به کمک آن تولید مایع های کدر و صدفی را انجام داد و نمونه های 70 درصدی برای تولید مواد شوینده شفاف مصرف می شود. غلظت این مایع براساس کاربردی که دارد متفاوت می باشد. تنوع در غلظت این مایع به خاطر کاربرد های متفاوت آن می باشد. 

خصوصیات و مشخصات منحصر به فردی در این مایع نهفت است که می توان از آنها به قدرت بالا در از بین بردن شوره سر، تمیز کننده صورت، قدرت کف کنندگی بالا اشاره کرد. البته ناگفته نماند که این مایع بیشتر با غلظت 70 درصد تهیه می شود. 

قیمت تگزاپون برند مالزی در بازار داخلی

قیمت تگزاپون برند مالزی در بازار داخلی مواد اولیه تگزاپون بیشترین تاثیر را در تعیین قیمت آن دارد، این مرکز پس از تولید تگزاپون و پیش از عرضه آن به بازار ها قیمت آن را محاسبه می کند. در حال حاضر قیمت تگزاپون برند مالزی در بازار های داخلی براساس درجه کیفی که دارد تعیین می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

این قیمت ها در حال حاضر به صورت روزانه در حال تغییر هستند که دلیل این افزایش نرخ ها به صورت روزانه شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد. البته بررسی ها نشان می دهد که تورم ها در این نوسانات بی تاثیر نیستند. 

این قیمت ها را می توان با خرید های عمده، مستقیم و اینترنتی تا حد زیادی کاهش داد زیرا در این روش ها واسطه ای وجود ندارد که نرخ ها را بالا ببرد. در زمان استعلام نیز ممکن است با نرخ های متفاوتی روبه رو شوید که دلیل این امر وجود برند های مختلف در بازار ها می باشد. با اطلاع دقیق از این نرخ ها می توان مطابق با بودجه خود حجم سفارشات را انتخاب کرد. 

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید