مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش تضمینی تگزاپون ماع شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع تگزاپون مایعبازار خرید تگزاپون مایع

فروش تضمینی تگزاپون مایع شوینده با بهترین کیفیت به وسیله معتبرترین مرکز توزیع صورت می گیرد. باید بگوییم که این ماده در درصدهای متفاوتی ساخته شده و سپس در بسته بندی های گوناگونی ارائه می گردد. باید گفت، بازار تگزاپون به دلیل کارایی بالایی که دارد، از رونق عالی برخوردار می باشد. از سوی دیگر، کسانی که کارشان تولید و یا صادرات است می توانند خرید تگزاپون مرغوب را خیلی راحت انجام دهند.فروش تضمینی تگزاپون ماع شوینده

آشنایی با انواع تگزاپون مایع

آشنایی با انواع تگزاپون مایع آیا آشنایی با انواع تگزاپون مایع و کاربردهای آن دارید؟ می خواهیم در این بخش، چنین ماده ای را به صورت همه جانبه معرفی کنیم. اول این که نام اصلی و علمی آن سدیم لوریل اتر سولفات می باشد. به اسم SLES هم آن را عرضه می کنند.

در اصل ماده، شکل خمیری سفید مایل به زرد را دارد که حالت آن بیشتر نیمه شفاف است. از بوی ملایمی برخوردار بوده و در همین حال، شرکت های سازنده آن را در غلظت های متفاوتی مثل 30 تا 70 درصد می سازند. پس اگر جایی به عنوان تگزاپون 70 برخورد نمودید، بدانید که بیشتر مسئله ویسکوزیته آن مطرح می باشد.

اما این ماده، به عنوان یک فعال کننده سطحی که به سورفکتانت آنیونی یا آنیونیک نام آشنا است، به فروش می رسد. از آن بیشتر در ساخت مواد شوینده مثل شامپو، خمیر دندان، صابون و غیره استفاده می کنند. به هر صورت، این ماده یکی از پر مصرف ترین ها به شمار می رود و کارخانه جات تولیدی زیادی در پی خرید آن هستند.

باید بگوییم که تگزاپون مایع کیفیت عالی دارد و به همین جهت در ساخت بیشتر مواد شوینده از آن کار می گیرند. همچنین این ماده خاصیت کف دهندگی زیادی برای محصولات ایجاد می کند.

بازار خرید تگزاپون مایع

بازار خرید تگزاپون مایع در خصوص بازار خرید تگزاپون مایع باید توضیح دهیم که این مسئله بیشتر به چگونگی ساخت، ویسکوزیته و همینطور کیفیت آن دارد. بی تردید، شرکت هایی بزرگ و همینطور بازرگانانی که کارشان صادرات است، برای کسب رضایت مشتریان نوع مرغوب را می خرند.

اما به دلیل کارایی هایی که دارند و پیش از این هم اشاره کردیم، این ماده بازار پر رونقی داشته و یکی از پرفروش ترین فرآورده های شیمیایی به شمار می رود. در هر حال، کارخانه های تولیدی داخلی و خارجی، از آن به وفور استفاده می نمایند و همین باعث می شود که ماده ای پرمصرف محسوب گردد.

گفتنی است که آن را عرضه کننده در بشکه های کوچک و بزرگ ارائه می کند و مشتریان نیز به راحتی قادر می باشند تا تگزاپون با کیفیت را از این مرجع به صورت آنلاین خریداری کرده و به مصرف رسانند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید