مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد کوکونات فای اسید دی اتانول آمیدقیمت کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

عمده فروشی کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید با غلظت های گوناگون و در بسته بندی های خاصی به ارائه این ماده می پردازد. باید بگوییم که به دلیل موارد استفاده زیاد آن در صنعت، بازار پر رونقی دارد و بیشتر هم این کارخانه جات و شرکت های بازرگانی هستند که خرید کلی را انجام می دهند. به هر حال، اگر می خواهید از قیمت کوکونات و کارایی آن مطلع شوید، ما را تا آخر این مقاله کوتاه همراهی کنید.

عمده فروشی کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

کاربرد کوکونات فای اسید دی اتانول آمید

کاربرد کوکونات فای اسید دی اتانول آمید آیا می دانید کاربرد کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید چیست؟ عموماً از این ماده در تولید انواع مواد شوینده استفاده می کنند. مثلاً کارخانه جات شامپو، صابون، مایع ظرفشویی، دستشویی و غیره از چنین فرآورده ای برای بالا بردن کیفیت محصولات ‌شان کار می گیرند.

اما این ماده چیست؟ باید بگوییم که به آن لوریک آمید یا لورامید هم می گویند. فرمول شیمیایی محصول R-CO-N(CH2CH2OH)2 بوده که کار اصلی آن تولید کف در مواد شوینده است. پس کفی که هنگام استفاده از این محصولات به وجود می آید، عامل اصلی آن همین ماده می باشد.

البته باید گفت که یک غلظت دهنده و همینطور ویسکوز دهنده در صنایع گوناگون دیگر است. در کل، چنین فرآورده ای مشخصات ظاهری خاصی هم دارد. برای نمونه رنگ آن زرد شفاف بوده که بیشتر شبیه به شربت است. بوی منحصر به فردی دارد و در همین حال حالت آن مایع می باشد.

لورامید یک سورفکتانت غیر یونی بوده که از دی اتانول آمین و اسید های چرب پدید می آید. به دلیل این که یکی از معیارهای اصلی در بالا بردن کیفیت محصولات است، به شکل زیادی در صنایع تولید مواد شوینده از آن استفاده می نمایند.

قیمت کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

قیمت کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید می دانید عوامل تاثیرگذار در قیمت کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید چیست؟ موضوعاتی متفاوتی هستند که دلیل کاهش و یا افزایش نرخ چنین ماده ای شده اند و ما به اختصار به چند مسئله اشاره می نماییم:

  • شرکتی که فرآورده را می سازد، نقش زیادی در این زمینه دارد.
  • ترکیب مواد اولیه نیز بر کیفیت و قیمت تاثیر می گذارند.
  • غلظت آن بسیار مهم است.
  • چگونگی عرضه هم بی تاثیر نمی باشد.

به هر صورت، نرخ ها را شما می توانید از این مجموعه به دست آورید. برای این منظور، از راه دور و برقراری تماس تلفن با واحد فروش می شود از قیمت های روز با خبر شوید. از طرف دیگر، خرید هم از این طریق امکان پذیر بوده و به سادگی تهیه با کیفیت ترین فرآورده مقدور می باشد.

روی هم رفته، اگر با تناژ بالا بخواهید لورامید را بخرید، ارائه با نرخ های پایین تری انجام می شود.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید