مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی پایدار کننده کف

آنچه در این مقاله می خوانید...

نقش مهم پایدار کننده کف در شویندهخرید ارزان پایدار کننده کف

پایدار کننده کف یک پایه قوی است که در آب بسیار محلول است. این ماده کریستالی است و چگالی آن تقریباً دو برابر آب است. این ماده با ایجاد ترکیبات یونی در اصل عمل چربی زدایی را صورت می دهد. بودن وجود این ماده بدون هیچ شکی پیشرفتی در صنایع بهداشتی حاصل نمی شد. ما عمده فروش پایدار کننده کف را به صورت غیر حضوری انجام می دهیم.

عمده فروشی پایدار کننده کف

نقش مهم پایدار کننده کف در شوینده

نقش مهم پایدار کننده کف در شوینده

پایدار کننده کف پرمصرف ترین محصول است زیرا ارزان است. نام دیگر آن سودا است. سودا با صابون سازی لکه های چرب و محلول سازی آنها عمل می کند. فرمول شیمیایی سودا ، NaOH ، با نام عمومی هیدروکسید سدیم مطابقت دارد. محلول هیدروکسید سدیم در آب را محلول هیدروکسید سدیم و ماده جامد (مهره ها ، پوسته ها) حاصل از تبخیر محلول هیدروکسید سدیم را سود سوزآور می نامند. سودا محلول آبی شفاف و چسبناک هیدروکسید سدیم است. این یک پایه قوی و خورنده است که هنگام تماس با اسیدها ، با انتشار گرما ، به شدت واکنش نشان می دهد. بسته به کاربرد آن در محلول 33 یا 50٪ استفاده می شود. از سودا به عنوان ماده اولیه در تولید سود سوزآور استفاده می شود. پتاس گرانتر است اما صابونهای محلول بیشتری نسبت به جوش شیرین تولید می کند. آمونیاک به دلیل بخارهای سمی که از بدن خارج می شود بندرت استفاده می شود. از آنها به عنوان ضد آهک استفاده می شود و تقریباً تمام مواد شوینده صنعتی حاوی مواد کمپلکس کننده هستند.

کنترل pH :

با این حال ، از آنجا که فسفات ها مشکلات جدی زیست محیطی ایجاد می کنند و باعث ترقیب آبهای طبیعی می شوند ، ترجیح داده می شود که آنها را با سیلیکات ها (ارتوسیلیکات ها ، مت سیلیکات ها و سیلیکات های مایع) جایگزین کنیم. با این حال ، استفاده از سیلیکات ها بسیار ظریف است زیرا باید اطمینان حاصل شود که pH بسیار قلیایی باقی می ماند و مواد شستشو از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند (خطر رسوبات سیلیس مایل به سفید که فقط با هیدروژن فلوراید از بین می رود). در نتیجه ، ترجیحاً از آلومینوسیلیکات های سدیم (به نام زئولیت) برای جایگزینی فسفات ها در مواد شوینده استفاده می شود. اتیلن دی آمین تترا استیک اسید یا EDTA یک ماده ضد آهک است که با فلزات پیچیده موجود در رودخانه ها تشکیل می شود و از فسفات برای محیط خطرناک تر است. همچنین می توان مشتقات اسید گلوکونیک ، اسید گلوکوپتونیک و اسید فسفونیک را ذکر کرد. سدیم سدیم جایگزین مناسبی برای فسفات است زیرا کلسیم و منیزیم را به خوبی خنثی می کند. همچنین قدرت بافر خوبی دارد.

مواد افزودنی:

  آنها می توانند به مقدار کم به مواد شوینده اضافه شوند. از جمله ترکیباتی که خطر را تهدید می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عوامل کمپلکس آلی
  • آنزیم هایی که می توانند باعث آلرژی تنفسی و پوستی در طول تولید مواد شوینده مانند پروتئازها (سوبتیلیسین) ، لیپازها ، آمیلازها ،
  • عوامل سفید کننده مانند پربورات سدیم ، عوامل گوگردی نوری.
  • عوامل اکسید کننده با آزادسازی اکسیژن یا کلر فعال که به لکه ها حمله می کند ، قابلیت بازدارندگی یک محلول را افزایش می دهند. در میان اکسیژن سازهای فعال ، هیپوکلریت سدیم (سفید کننده) شناخته شده ترین و بیشترین کاربرد را دارد ، اما در دمای بالا از اثربخشی آن کاسته می شود.

  خرید ارزان پایدار کننده کف

  خرید ارزان پایدار کننده کف امروزه و در بازار پایدار کننده کف به سبب گران بودن فرایند تولید آن و صد البته دست درازی افراد سودجو به این شاخه صنعت خرید پایدار کننده کف ارزان کار بسیار سختی است. ولی ما یک مرکز فروش ایجاد کرده ایم که این محصول را بدون افت کیفیت با ارزان ترین قیمت بازار به فروش می رساند. جهت ثبت سفارش این ماده با ما تماس بگیرید.

  حسین آهنگران

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

  مشاوره و فروش

  مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

  کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  0

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Buttonتماس بگیرید