مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده سدیم لوریل سولفات

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره انواع سدیم لوریل سولفاتبازار خرید سدیم لوریل سولفات

سدیم لوریل سولفات (SLS)، ماده تمیز کننده و سورفاکتانت، یکی از مواد تشکیل دهنده بسیاری از محصولات تمیز کردن و مراقبت های شخصی است. SLS می تواند از منابع طبیعی مانند روغن نارگیل و روغن پالم تهیه شود و همچنین می تواند در محیط آزمایشگاهی تولید شود. مجموعه ما عرضه کننده این ماده پرکاربرد می باشد.

عرضه کننده سدیم لوریل سولفات

اطلاعاتی درباره انواع سدیم لوریل سولفات

اطلاعاتی درباره انواع سدیم لوریل سولفات سدیم لوریل سولفات نمکی آلی است که از اتحادیه یون سدیم Na + و یون لوریل سولفات n-C11H23CH2OSO3– تشکیل می شود. فرمول شیمیایی آن CH3- (CH2) 10-CH2-O-SO3 – Na + است. همچنین به عنوان سدیم دودسیل سولفات شناخته می شود زیرا زنجیره هیدروکربن دارای 12 اتم کربن است. سدیم لوریل سولفات ترکیبی است که روی سطحی عمل می کند که بین دو مرحله است ، به عنوان مثال بین مایع و گاز یا بین آب و روغن. این امر باعث می شود تا وقتی به قطرات روغن یا چربی یا قسمتهای کوچکی از خاک متصل می شود ، به عنوان ماده شوینده عمل کند و آنها را به شکل ذره ای شناور از آب جدا کند و سپس به راحتی شستشو داده شود. انواع سدیم سولفات در کاربرد های متفاوتی به کار گرفته می شوند. 

محصولات مراقبت شخصی

 SLS از دهه 1930 یکی از مواد تشکیل دهنده شامپوها است. این ماده به عنوان یک سورفکتانت عمل می کند ، روغن و آلودگی مو را به دام می اندازد بنابراین می توان آن را با آب شستشو داد. SLS یک ماده کف کننده موثر است که می تواند به ایجاد کف غلیظ در محصولاتی مانند صابون های دست و بدن ، پاک کننده های صورت و حباب کمک کند. SLS همچنین به ایجاد عمل کف در خمیر دندان کمک می کند و به حذف ذرات غذا از دندان کمک می کند.

محصولات پاک کننده

 SLS یک سورفکتانت موثر است که در محصولات تمیز کننده خانگی برای کمک به از بین بردن لکه های روغن و باقی مانده ، مانند لکه های مواد غذایی از فرش ها ، استفاده می شود. SLS به لطف توانایی تجزیه روغن و گریس ، در بسیاری از محصولات تمیز کننده صنعتی مانند مواد چربی گیر موتور و شوینده های درجه صنعتی نیز ماده موثری است.

افزودنی غذایی

 به عنوان افزودنی غذایی ، از SLS به عنوان امولسیون کننده یا غلیظ کننده استفاده می شود. به عنوان مثال ، SLS به نرم و نرم و نرم بودن گل ختمی و محصولات تخم مرغ خشک کمک می کند. SLS همچنین به مخلوط بهتر اسیدها با مایعات کمک می کند ، به عنوان مثال در آب میوه ها.

بازار خرید سدیم لوریل سولفات

بازار خرید سدیم لوریل سولفات مجموعه ما یک بازار خرید سدیم سولفات ایجاد نموده است که از طریق آن می توان بهترین و با کیفیت ترین سدیم لوریل سولفات را با قیمتی استثنایی تهیه نمود. در صورتی که به اطلاعات بیشتر پیرامون این ماده و قیمت آن نیاز دارید و یا به فکر خرید آن هستید با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید