مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات تگزاپون N70 عمده به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین شرکت های تولید کننده تگزاپونعوامل موثر بر قیمت تگزاپون N70 عمده

تگزاپون N70 عمده با قیمت های مناسبی عرضه می شود که بیشتر خریداران آن صنایع مختلف مواد شوینده و بهداشتی هستند، این ماده از جمله مواد شیمیایی است که از خاصیت شویندگی و کف زایی برخوردار بوده و به عنوان مواد اولیه کاربرد دارد و به دلیل اهمیتی که دارد علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی به دیگر کشورها نیز صادرات می شود.

صادرات تگزاپون N70 عمده به قیمت کارخانه

بهترین شرکت های تولید کننده تگزاپون

بهترین شرکت های تولید کننده تگزاپون بهترین شرکت های تولید کننده تگزاپون این ماده را در کیفیت بالا و به دو صورت مایع و غیر مایع تولید می کند و لذا در تولید آن نیز ابتدا مرحله سنتز انجام می شود، بدین صورت که اس دی اس با گاز سولفور تری اکسید با لوریل الکل با اسید کلرور سولفوریک واکنش داه می شود تا تولید هیدروژن لوریل سولفات سنتز شود.

بعد از آن این ماده بدست آمده به کربنات سدیم و هیدروکسید سدیم افزوده می شود تا خنثی شود و لذا می توان به صورت خالص از لویل الکل بهره برد، یا می توان آن را با روغن پالم یا روغن نارگیل هیدرولیز نمود و بعد به هیدروژناسیون دست یافت.

تگزاپون خمیر نیمه شفاف سفید رنگ و یا مایع فاقد رنگ است که در ترکیبات آن نمک و روغن نارگیل وجود داشته و حلال در آب بوده و در آب های سخت و معمولی پایدار می باشد و در محصولات شوینده، بهداشتی، آرایشی و دارویی کاربرد دارد، همچنین ماده ای تسریع کننده انحلال، کف کننده، پف دهنده و امولسیون کننده می باشد.

عوامل موثر بر قیمت تگزاپون N70 عمده

عوامل موثر بر قیمت تگزاپون N70 عمده عوامل موثر بر قیمت تگزاپون N70 غلظت و کیفیت آن می باشد و نحوه فروش نیز در نرخ آن موثر است و در صورتی که این محصول عمده و بدون واسطه خریداری شود ارزانتر خواهد بود. نرخ این ماده بسته به نوسانات بازار متغیر بوده و با نرخ روز عرضه می شود جهت استعلام قیمت تگزاپون نیز باید به مراکز معتبر مراجعه کرد.

نوع غلیظ آن باعث حساسیت در پوست و چشم شده و لذا در استفاده از آن باید توجه کرد و همچنین باید محصول را در هوای معمولی اتاق نگهداری نمود، تگزاپون در خانواده الکیل اتر سولفات و در دسته مواد آنیونی قرار دارد که در دو نوع n70 با غلظت بالا جهت تولید شوینده شفاف و صدفی با غلظت کم جهت تولید شوینده غیر شفاف و در غلظت ۳۰ تا ۷۰ درصد ساخته می شود.

تگزاپون کفی سبک ایجاد می کند و زمانی که کف در معرض چربی قرار گیرد از بین می رود و همچنین در زمان قرار گیری بر روی پوست باعث خشک شدن آن شده، لذا با قرار گیری با مواد آمفوتریک، آنیونی و غیر یونی باعث مطلوب شده کف زایی و شویندگی اش خواهد شد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید