مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین لورامید صنعتی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط نگهداری لورامید صنعتی صادراتیقیمت روز لورامید صنعتی

صادرات بهترین لورامید صنعتی ایرانی توسط نمایندگی های صورت می گیرد. لورامید یک ترکیب به دست آمده از روغن نارگیل است. لورامید ترکیبی شفاف زرد رنگ بوده که بو منحصر به فردی را دارا می باشد از این ماده برای بالا بردن کیفیت مواد شوینده در دنیا استفاده می کنند.

صادرات بهترین لورامید صنعتی ایرانی

شرایط نگهداری لورامید صنعتی صادراتی

شرایط نگهداری لورامید صنعتی صادراتی شرایط نگهداری لورامید صنعتی صادراتی در سطح کشور برای شرکت های تولید کننده به این صورت بوده که این ترکیب را بایستی در دمای زیر 30درجه سانتی گراد و به درو از رطوبت نگهداری شود. لورامید یم ترکیب شیمیایی تثبیت کننده کف بوده است که کف این ماده به صورت پایدار می باشد از این محصول در پاک کننده های مختلف نیز در سطح دنیا استفاده می کنند.

لورامید را شرکت های تولید کننده بایستی در یک محیط تمیز و خشک انبار کنند و دمای محیط نیز همان طور که گفته شد باید 30 درجه  بالا صفر بوده باشد درب بسته بندی لورامید باید به صورت محکم بسته شود تا این محصول به صورت ایزوله با محیط بیرون ارتباطی نداشته باشد. گفته می شود لورامید را بین دماهای 25 تا 35 درجه نیز می توان نگهداری کرد. اگر شرایط گفته شده را برای این ترکیب آماده کنید لورامید به مدت یک سال بدون تغییر کیفیت باقی می ماند.

اگر مقداری از لورامید بر روی سطح زمین ریخته شده است بایستی آن را به خوبی تمیز کنید اگر مدت زمان انبارداری لورامید بیش تر از یک سال بوده باشد در این صورت کاهش جزئی در میزان PH لورامید مشاهده خواهد شد. تا زمانی که میزان اسید لورامید افت داشته باشد تا 7 درجه لورامید قابل مصرف می باشد از مصرف کردن و خوردن این ماده پرهیز کنید در صورت تماس با دست و پوست  و چشم خود نیز بایستی ممانعت کنید چون این محصول یک ترکیب سمی می باشد.

بنابراین میزان اسید و  بازی بودن ترکیب لورامید در انبار کردن محصول مهم بوده است و شرکت های تولید کننده باید به این مورد توجه کرده و شرایط را برای انبار کردن ماده مورد نظر مهیا کنند در این صورت از کاهش یافتن کیفیت لورامید پیشگیری به عمل می آید.

قیمت روز لورامید صنعتی

قیمت روز لورامید صنعتی قیمت روز لورامید صنعتی در مراکز عرضه کننده وجود دارد قیمت این ترکیب به روش خرید نیز بستگی دارد مشتریان بهتر است که لورامید را به صورت مستقیم و بدون واسطه برای خود تهیه کنند. در این صورت محصول با هزینه مناسبی تهیه می شود.قیمت لورامید به موارد متعددی بستگی دارد لورامید را بیشتر به صورت فله ای تهیه می کنند در این صورت با قیمت مناسبی تهیه می شود. بازار لورامید نیز این ترکیب شیمیایی را به مشتریان خود عرضه می دهد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید