مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای خرید تگزاپون مایع ویسکوز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مطالب مفید درباره تگزاپون مایع ویسکوزقیمت روز تگزاپون مایع ویسکوز در تهران

برای راهنمای جامع خرید تگزاپون مایع ویسکوز، باید اطلاعاتی پیرامون محصول به دست آورید که در این مطلب به مواردی از آن اشاره خواهیم کرد. همچنین می‌توانید برای خرید عمده این محصول با کارشناسان فروش مراکز معتبر توزیع عمده تماس گرفته و از آن‌ها مشورت بگیرید. در بررسی این محصول قصد داریم تا مطالب مفیدی را به شما بدهیم که شما را بهتر در خریدتان کمک کند.

راهنمای خرید تگزاپون مایع ویسکوز

مطالب مفید درباره تگزاپون مایع ویسکوز

مطالب مفید درباره تگزاپون مایع ویسکوز تام علمی این محصول سولفات سدیم لوریل اتر / Texapon / SLES است. استفاده از تگزاپون در مواد شوینده برای ایجاد کف و حباب خوب است. تگزاپون به عنوان یک سورفکتانت اساسی عمل می‌کند و به راحتی با نمک غلیظ می شود. این یک سدیم لوریل اتر سدیم بسیار ثابت است که از الکلهای چرب طبیعی گرفته شده است که دارای وزن مولکولی بالایی است.

محتوای تگزاپون بسیار کم نمک است، و هنگامی که به اندازه غلظت نرمال آبکی یا رقیق شود، ویسکوزیته بسیار کمی را نشان می‌دهد. اما ما می‌توانیم ویسکوزیته را با اضافه کردن کلرید سدیم و آلکانول آمیدها متناسب تنظیم کنیم.

تگزاپون نوعی سورفکتانت آنیونی با عملکرد عالی که بدون رنگ است. تگزاپون، سولفات لوریل اتر سدیم (SLES) با قابلیت بازدارندگی، امولسیون و شکل پذیری عالی است. تگزاپون، سدیم لوریل اتر سولفات (SLES N70) مایع خمیر چسبناک بی رنگ یا زرد روشن است، بدون بو است و می‌تواند به راحتی در آب حل شود.

دارای ph هفت در محلول هفت درصد در دمای 20 درجه سانتیگراد است. شکل ظاهری آن خمیر سفید تا زرد مایع بی رنگ تا زرد مایل به زرد است نوعی سورفکتانت آنیونی با عملکرد عالی است. تگزاپون از قابلیت بازدارندگی، امولسیون و شکل پذیری عالی برخوردار است. تگزاپون به راحتی در آب حل می‌شود. همچنین مقاوم در برابر آب سخت و تجزیه بیولوژیکی بالا است.

قیمت روز تگزاپون مایع ویسکوز در تهران

قیمت روز تگزاپون مایع ویسکوز در تهران تگزاپون معمولاً مخلوطی از سولفاتهای سدیم آلکیل است. تگزاپون می‌تواند کشش سطحی آب را در محلول های آبی کاهش دهد. استفاده از تگزاپون برای مرطوب کردن، مواد شوینده در مواد آرایشی، دارویی و خمیر دندان مرسوم است. تگزاپون به عنوان ابزار تحقیقاتی در بیوشیمی پروتئین نیز نیاز دارد.

Texapon N70 یک سولفات سدیم است که در پاک کننده‌هایی مانند شامپوها، پاک کننده های پوست، پاک کننده صورت، صابون، صابون مایع، شامپوهای بدن از ویسکوزیته متفاوت تا زیاد استفاده می‌شود. تگزاپون یک سولفات اتر فعال بالا است که از الکل چرب مخصوصی که حاوی متوسط 2 مول اکسید اتیلن است تولید می‌شود.

برخلاف سایر سولفاتهای اتر فعال بالا، تگزاپون فاقد الکل اتیل یا ایزوپروپیل است که خطر آتش سوزی را از بین می‌برد. این بدان معنی است که به تجهیزات ضد انفجار، تجهیزات و مکانهای ذخیره سازی خاصی احتیاج ندارند. برای قیمت روز تگزاپون  می‌توان با مدیر فروش ما تماس بگیرید و انواع تگزاپون را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت سفارش دهید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید