مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی کوکونات فتی اسید دی اتانول آمیدتوزیع کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید یا مونو اتانول آمین نیز نامیده می شود که به اختصار ETA یا MEA نامیده می شود. ترکیب شیمیایی آلی است که هم آمید اولیه است (به دلیل وجود یک گروه آمینه در مولکول آن) و هم الکل اصلی (به دلیل گروه هیدروکسیل). همانند سایر آمین ها، مونو اتانول آمین به عنوان یک پایه ضعیف عمل می کند.

خرید کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

ویژگی کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

ویژگی کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید زنجیره هیدروکربن آپاراژی است و هرچه طولانی تر باشد و پیوندهای دوتایی آن کمتر باشد ، حلالیت آن در آب کاهش می یابد (داده ها). از طرف دیگر ، گروه کربوکسیل قطبی است و با pH خنثی یونیزه می شود (مقدار pKa آن بین 4 تا 5 است). این دو ویژگی باعث می شود که اسیدهای چرب مولکول های واژه نامه آمفیپاتیک باشند که می توانند واژه نامه مایکل را در محیط آبی تشکیل دهند.

طول و درجه اشباع نشده بودن زنجیره هیدروکربن اسیدهای چرب نیز نقطه ذوب آن را تعیین می کند. افزایش تعداد کربن ها در زنجیره هیدروکربن ها باعث افزایش نقطه ذوب می شود (داده ها). از طرف دیگر ، وجود پیوندهای دوتایی دمای ذوب (داده) را کاهش می دهد و سیالیت را افزایش می دهد. پیوندهای منفرد اسیدهای چرب اشباع باعث می شود که آنها آرایش کاملاً گسترده و نسبتاً خطی اتخاذ کنند ، به طوری که این نوع اسیدهای چرب می توانند بسیار محکم با ساختار تقریباً بلوری بسته بندی شوند.

برای تشخیص آن از دی اتانولامین (DEA) و تری اتانولامین (TEA) اغلب مونو اتانولامین نامیده می شود. این دومین گروه فراوان در سر قطبی فسفولیپیدها است که مواد موجود در غشاهای بیولوژیکی هستند.

محلول های MEA در آب به عنوان مایع شستشوی جریانهای گازی در تصفیه کننده های آمین استفاده می شود. به عنوان مثال ، از MEA آبی برای حذف دی اکسید کربن (CO2) و سولفید هیدروژن (H2S) از جریانهای مختلف گاز استفاده می شود. به عنوان مثال ، گاز دودکش و گاز طبیعی ترش [15]. MEA ترکیبات اسیدی محلول را یونیزه می کند و آنها را قطبی و قابل حل تر می کند. محلول های اسکرابر MEA را می توان از طریق یک واحد بازسازی بازیافت کرد. هنگامی که گرم می شود ، MEA ، به عنوان یک پایه نسبتاً ضعیف ، H2S یا گاز CO2 محلول را آزاد می کند و در نتیجه یک محلول خالص MEA ایجاد می کند.

استفاده دیگر از اتانولامین برای قلیایی سازی آب در چرخه های بخار نیروگاه ها ، از جمله نیروگاه های هسته ای با راکتورهای آب تحت فشار است. این قلیایی سازی برای کنترل خوردگی اجزای فلزی انجام می شود. اتانول آمین (یا گاهی اوقات آمین آلی مشابه ، به عنوان مثال مورفولین) انتخاب می شود زیرا به دلیل فرار بودن در ژنراتورهای بخار (دیگهای بخار) و ترک ها تجمع نمی یابد ، بلکه نسبتاً یکسان است از کل چرخه بخار در چنین برنامه ای ، ETA یکی از عناصر اصلی در اصطلاح “تصفیه آب کاملاً فرار” (AVT) است.

توزیع کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید

توزیع کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید انواع کوکونات برای ساخت صابون و مواد شوینده، جوهر، رنگ، لاستیک استفاده می شوند. همچنین برای جذب بهتر در کشاورزی با بور مخلوط می شود. توزیع کوکونات توسط مجموعه ما به صورت غیر حضوری نیز صورت می گیرد. جهت خرید کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید