مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی ؟قیمت روز سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی

خرید مستقیم سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی یکی از روش های به دست آوردن محصول مورد نظر بوده است. لوریل اتر سولفات به صورت خمیر نیمه شفاف سفید مایل به زرد است. ترکیب مورد نظر با غلظت ها 30 درصد در بازار موجود می باشد. ماده مورد نظر یک ترکیب سطحی است. از سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی در بسیاری از شوینده ها استفاده می کنند.

خرید مستقیم سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی

مشخصات سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی ؟

مشخصات سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی ؟ نام تجاری سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی در سطح بازار با عنوان تگزاپون به مشتریان خود عرضه می شود. رنگ این ماده شیمیایی سفید مایل به زرد است. این ترکیب از خانواده آلکیل اتر سولفات می باشد. 

مایع روشن و چسبناک است که یکی از مهم ترین سورفکتانت های آنیونی می باشد. این ترکیب سولفات اتر فعال است. ترکیب مورد نظر دارای بوی ملایمی می باشد. شرکت عرضه کننده ماده مورد نظر را با درصد 70 درصد تولید می کند.

محصول مورد نظر با تگزاپون 70 به فروش می رسد. از سدیم لوریل اتر سولفات در زمینه تولید شوینده ها هم چون صابون، شامپو، خمیر دندان نیز استفاده می کنند. تگزاپون یک ترکیب فومینگ ایجنت بوده است که به خوبی کف می کند.

مزیت استفاده از تگزاپون نسبت به SLS در تعداد مولهای به کار رفته اتوکسیله است که پوست دست را به دلیل کم بودن تعداد مولار آن تحریک نمی کند. پایداری کف ویسکوزیته تگزاپون نیز بیشتر از مواد شیمیایی دیگر است. این مزیت ها در داخل کشور باعث شده شرکت ها تولید کننده مواد شوینده از این آلکیل ها نیز بیشتر استفاده کنند.

فرمول شیمیایی تگزاپون به صورت CH3 (CH2) 11 (OC2H4) n- SO4Na است که در این فرمول شیمیایی عدد N تعداد مول های به کار رفته در واکنش را به خوبی نشان می دهد. در بازار ایران نوع تگزاپونی که به مشتریان خود عرضه می شود دارای دو مول از ترکیب مورد نظر است.

تگزاپون با دو غلظت 70 درصد و 30 درصد در سطح کشور تولید می شود نوع 30 درصد این ماده به عنوان مایع ویسکوز و نوع 70 درصد این محصول به صورت خمیر سفید در بازار موجود می باشد.

قیمت روز سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی

قیمت روز سدیم لوریل اتر سولفات صادراتی قیمت روز سدیم لوریل سولفات صادراتی به عوامل متعددی بستگی دارد کیفیت ترکیب مورد نظر در این مورد بیشتر تاثیر گذار است. مشتریان بهتر است که این ترکیب را به صورت عمده تهیه کنند در این صورت تگزاپون را با قیمت مناسبی تهیه می کنند.

از روش های دیگر خرید کردن بدون واسطه می باشد در این روش نیز محصول با قیمت مقرون به صرفه تهیه می گردد. قیمت روز سدیم سولفات در مراکز عرضه کننده موجود است. خرید سدیم لوریل سولفات با روش های متعددی در داخل کشور امکان پذیر می باشد. خرید عمده و بدون واسطه به نفع مشتری می باشد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید