مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپو

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپوقیمت سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپو

سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ ماده ای است که با نام تجاری تگزاپون در بازار ها شناخته می شود. این محصول اصلی ترین ماده تشکیل دهنده شوینده ها می باشد که در دو نمونه مایع و صدفی تولید می شود. نمونه صدفی این محصول بیشتری مصرف را در تولید شامپو دارد. خرید سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ با رشد چشمگیری مواجه شده است که در تولید شامپو ها استفاده می شود. خرید این ماده اصولا به صورت عمده انجام می شود تا بتوان حجم بیشتری از شامپو ها را تهیه کرد. 

خرید سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپو

ویژگی سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپو

ویژگی سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپو سدیم لوریل اتر سولفات دارای ویژگی هایی می باشد که این ویژگی ها سبب محبوبیت آن گشته اند. از ویژگی های بارز این ماده می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • به خوبی در آب های سرد حل می شود.
  • قدرت شویندگی بالایی دارد.
  • به خوبی در منافذ پوست نفوذ می کند و باکتری های آنها را از بین می برد.
  • این ماده چربی ها را هم به خوبی از بین می برد.
  • چسبندگی بالایی دارد.

بالا بودن قدرت چسبندگی این محصول باعث شده تا به خوبی بر روی مو ها قرار گرفته و چربی آنها را از بین ببرد. از دیگر ویژگی سدیم لوریل می توان گفت که کف بسیار بالایی دارد و با کمک همین کف ها آلودگی های موجود بر روی بدن و مو ها را از بین می برد. اطلاع از ویژگی های این نمونه باعث شده تا مصرف کنندگان متعددی به سمت آن جذب شوند. بیشترین قدرت کف کنندگی شامپو ها به خاطر این ماده می باشد. 

قیمت سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپو

قیمت سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در شامپو در کارخانه پس از این که ماده سدیم لوریل اتر سولفات ۷۰ در صد مخصوص شامپو را تولید می نمایند، پیش از عرضه آن به بازار ها قیمت آن را براساس کیفیت و کارایی که دارد تعیین می کنند. این قیمت ها در لیست های در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا با اطلاع از آنها خرید خود را انجام بدهند. 

بررسی ها نشان داده است که طی سال های اخیر تا چه اندازه قیمت این ماده افزایش یافته است که در حال حاضر بیشترین دلیل افزایش نرخ ها شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد. با وجود این شرایط باید روزانه قیمت های جدید دریافت کرد و مطابق با آنها حجم سفارشات خود را تعیین کرد.

در برخی سایت ها قیمت سدیم لوریل به صورت روزانه و دقیق ثبت می شود. هر چه قیمت این محصول مناسب تر باشد توان خرید مشتریان هم بیشتر می شود که نتیجه های نهایی این امر بر کار تولید کنندگان تاثیر می گذارد. خرید بدون واسطه از تولیدی می تواند نرخ ها را کاهش بدهد. 

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید