مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تگزاپون N70 عمده به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرمول معروف ترین تگزاپون N70 مالزیعرضه بدون واسطه تگزاپون N70 عمده

تگزاپون N70 عمده به دلیل استفاده های زیادی که در صنایع مختلف از جمله صنعت مواد شوینده دارد، فروش بسیار بالایی دارد.

خرید تگزاپون N70 عمده به قیمت کارخانه برای صنایعی مانند شامپو سازی، تولید خمیر دندان، تولید پودرهای لباسشویی و … کاربرد فراوانی دارد و باعث پایینتر در آمدن قیمت انواع مواد شوینده و بالا رفتن فروش این محصولات می شود‌، به همین دلیل سود بالاتری به فروشندگان می رساند. 

خرید تگزاپون N70 عمده به قیمت کارخانه

فرمول معروف ترین تگزاپون N70 مالزی

فرمول معروف ترین تگزاپون N70  مالزی

تگزاپون و یا سدیم اتر لوریل سولفات خمیری سفید و یا مایل به کرمی رنگ است که اثر پاک کنندگی بسیار بالایی دارد و به راحتی می تواند جرم ها را از بین ببرد‌. کف موجود در شامپوها و مواد شوینده از این محصول حاصل می شود و هرچه کف مواد شوینده بیشتر باشد، میران تگزاپون موجود در آن بیشتر بوده است. 

تگزاپون در دو نوع تگزاپون N30 و N70 تولید و راهی بازار می شود که پاک کنندگی نوع N70 آن بسیار بالاتر و بهتر است. فرمول شیمیایی تگزاپون NaC12H25SO4 است که در اینجا این فرمول را بررسی می کنیم. 

وجود Na در اول این فرمول شیمیایی نشان دهنده این موضوع است که این ماده شیمیایی یکی از انواع نمک هاست که در طبیعت می توان آن را یافت. این ماده حاوی مقدار بسیار کمی نمک است و با افزوده شدن سدیم کلراید به آن ویسکوزیته اش تنظیم می شود‌. 

وجود حرف C در فرمول شیمیایی این محصول نشان دهنده این است که این ماده از جمله مواد آنیونی است و کمی حالت چربی دارد. این ماده شیمیایی یکی از مواد خانواده اتر سولفات هاست (SLS) و از ترکیب نوعی الکل چرب با اکسید اتیلن و سولفات شدن آن ها به وجود می آید. خرید SLS هایی مانند سدیم اتر سولفات با ۷۰ درصد خلوص بسیار کارآمدتر از انواع خلوص پایین تر آن است. 

عرضه بدون واسطه تگزاپون N70 عمده

عرضه بدون واسطه تگزاپون N70 عمده آزمایشگاه و کارخانه های بسیار زیادی به فروش بدون واسطه تگزاپون اشتغال دارند. در این کارخانه ها با مخلوط کردن مواد مختلف تگزاپون را تولید می کنند و آن را بدون واسطه به فروش می رسانند. 

فروش تگزاپون بدون واسطه باعث می شود به دلیل قیمت پایین تر خریداران بیشتری روی به خرید این محصول بیاورند و به دلیل صرفه جویی اقتصادی خرید این محصول به صورت عمده و بدون واسطه خیلی روی بورس است. 

عرضه بدون واسطه تگزاپون عمده در سایت ما امکانپذیر است و برای خرید بدون واسطه این محصول می توانید نسبت به ثبت سفارش در میزان دلخواه خود اقدام نمایید و با خرید مستقیم و بدون واسطه در هزینه های کارخانه تولیدی خود صرفه جویی کنید. 

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید