مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تگزاپون 30 درصد برند آلمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت تگزاپون 30 و 70 درصدعوامل موثر بر قیمت تگزاپون 30 درصد

تگزاپون امروزه در تهیه مواد بهداشتی مانند خمیر دندان ، شامپو و صابون رواج دارد، متقاضیان خرید تگزاپون 30 درصد برند آلمان به دنبال خرید بهترین و مرغوب ترین نمونه از این ماده با قیمتی بسیار نازل و ارزان به همراه کیفیتی عالی و بی نظیر می باشند. 

خرید تگزاپون 30 درصد برند آلمان

تفاوت تگزاپون 30 و 70 درصد

تفاوت تگزاپون 30 و 70 درصد تگزاپون که در صنعت با نام هایی مانند سدیم لارت سولفات صدفی ، سدیم لوریل سولفات و سدیم منو لاریل سولفات نیز نامیده می شود در تولید انواع صابون ها و مواد شوینده و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. 

این ماده به خوبی در آب های سخت حل می شود و از توانایی بالایی در تولید کف سبک برخوردار است. این ماده در غلظت های گوناگونی وجود دارد، غلظت این ماده از 30 تا 70 درصد متغیر است. این ماده که به صورت خمیری نیمه شفاف و متمایل به رنگ زرد است به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. 

از مهمترین تفاوت تگزاپون 70 درصد با 30 درصد می توان در میزان تولید کف آن اشاره کرد، هر چه غلظت این ماده بیشتر باشد از قدت بالاتری در ایجاد کف برخوردار است. از دیگر تفاوت تگزاپون 70 درصد با 30 درصد می توان به میزان پاک کنندگی آن اشاره نمود، هر چه میزان درصد تگزاپون بیشتر باشد از قدرت پاک کنندگی بیشتری برخوردار است. 

امروزه ممکن است مواد دیگری جایگزین تگزاپون در شوینده ها و مواد بهداشتی وجود داشته باشد اما به دلیل قیمت مناسب و ارزان و همچنین ایجاد کف و پاک کنندگی بالا استفاده از این ماده در تهیه خمیردندان، شامپو و انواع مواد شوینده دیگر روز به روز در حال افزایش است.  

عوامل موثر بر قیمت تگزاپون 30 درصد

عوامل موثر بر قیمت تگزاپون 30 درصد عوامل متعددی بر قیمت تگزاپون موثر است، کیفیت و درصد غلظت این ماده از مهمترین عوامل موثر در قیمت این کالا به شمار می رود، میزان عرضه و تقاضا نیز از عوامل دیگر تعیین قیمت این کالا به شمار می رود، اگر میزان عرضه این محصول بیشتر از تقاضا باشد، قیمت آن کاهش می یابد و در زمانی که عرضه این محصول کم باشد و میزان تقاضا افزایش یابد، قیمت آن نیز به نحو چشمگیری تغییر می کند. 

در ضمن قیمت این کالا بسته به این که شما این محصول را چگونه و از چه روشی خریداری می کنید نیز متفاوت است، اگر شما این محصول را به صورت مستقیم خریداری کنید، می توانید با حذف واسطه ها و دلالان، هزینه های خود را کاهش دهید و آن را با قیمتی به مراتب کمتر از قیمت بازار خریداری نمایید. 

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید