مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تگزاپون 30 درصد با نازلترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تگزاپون 30 درصد از نظر شکل ظاهریفروش انواع تگزاپون با غلظت های متفاوت

تگزاپون 30 درصد یکی از پرکاربرد ترین نوع این اقلام می باشد. به همین دلیل خرید و فروش آن در بازار داخلی ایران روز به روز بیشتر می شود. با توجه به اینکه این روزها اکثریت مردم به لیست قیمت این ملزومات اهمیت زیادی می دهند برخی از افراد این نمونه ها را به صورت عمده با نازلترین قیمت ممکن از مراکز معتبر خریداری می نمایند. از دیگر نکته های قابل توجه در رابطه با این مواد می توان گفت که درصد بالایی از مردم ایران این نمونه را به صورت اینترنتی خریداری می کنند.

خرید تگزاپون 30 درصد با نازلترین قیمت

تگزاپون 30 درصد از نظر شکل ظاهری

تگزاپون 30 درصد از نظر شکل ظاهری تگزاپون یا سدیم لوریل اتر سولفات به ماده ای شیمیایی گفته می شود که دارای بوی بسیار ملایمی است. این ماده شیمیایی با توجه به ساختاری که دارد به عنوان یک عامل پراکندگی می تواند عمل کند. این مایع دارای دو نوع صدفی با درجه خالصیت 30 درصدی و مالزی با درجه خلوص 70 درصدی می باشد. اکثر کارخانه های تولید کننده ماده های شوینده در دنیا درصدد می باشند تا از نوع 30 درصدی آن بهره مند شوند. با توجه به زیاد شدن استفاده از این محصول در سراسر دنیا در این مطلب به صورت مختصر درباره این نمونه از نظر شکل ظاهری آن می پردازیم:

  • یکی از مهمترین و بارزترین نکته های ظاهری این اقلام نیمه شفاف بودن این ملزومات است که می توان به آن اشاره کرد.
  • جرم مولکولی تگزاپون های صدفی به سبب درصد خلوص بالایی که دارند سنگین تر می باشد.
  • شفافیت این نمونه به نسبت نوع مالزی کمتر است. به همین منظور از آن بیشتر برای تولید صابون و سایر کالاهای بهداشتی بهره گرفته می شود.
  • خاصیت کف زایی آن بسیار بالا است و کف آن سبک می باشد.
  • سفید رنگ و تا حدودی مایل به زرد است.
  • خمیری شکل می باشد و به راحتی می توان آن را حل نمود.

فروش انواع تگزاپون با غلظت های متفاوت

فروش انواع تگزاپون با غلظت های متفاوت فروش انواع تگزاپون مایع در کشورمان به شیوه های متعددی صورت می پذیرد. برخی از برندهای تولید کننده ترجیح می دهند تا این اجناس را به صورت مستقیم و بدون واسطه با نرخی ایده آل و مطلوب در اختیار مشتری های خود قرار دهند. زیرا بر این عقیده هستند که این روش از خرید کردن برای آنها مقرون به صرفه تر می باشد. با افزایش پیدا کردن میزان تقاضا برای این محصول با غلظت های متفاوت فروش آنها به صورت کلی در فضای مجازی نیز بیشتر از سالهای قبل شده است.

در بعضی از مناطق فروش این ملزومات در بسته بندی های متنوع به قدری زیاد شده که برخی از افراد سعی می کنند تا آنان را با قیمتی ارزانتر به فروش برسانند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید