مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تگزاپون عمده ویژه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره تگزاپون عمدهبازار فروش تگزاپون عمده

فروش تگزاپون عمده، از جمله خدماتی ست که بازارهای خرید و فروش مرتبط با آن برای برخی از مشتریان خود در نظر گرفته اند که با نقد و بررسی آن از زوایای مختلف می توان بر اهمیت اقتصادی این روش از خرید صحه گذاشت. در نتیجه ما این روش را پیشنهادی ویژه برای افرادی می دانیم که مایل هستند در فرایند خرید آن ضمن بهره مندی از خواص عالی این ماده، از بهینه سازی در قیمت آن هم برخوردار شوید.

خرید تگزاپون عمده ویژه

اطلاعاتی درباره تگزاپون عمده

اطلاعاتی درباره تگزاپون عمده سدیم لوریل سولفات، سدیم لورت سولفات و یا تگزاپون هر سه برای معرفی یک ماده شیمیایی ویژه به کار می روند که در مصارف متعددی از آن استفاده می شود. یک ماده غلیظ مانند خمیر که رنگ آن تقریباً سفید است و فرمولاسیون ویژه آن برای ترکیب شدن استاندارد با سایر عناصر شیمیایی و ساخت انواع شوینده مناسب می باشد.

آنچه در بازار تگزاپون از عرضه این ماده به چشم می خورد، درصد 70 بوده که به معنی میزان خلوص بالایی ست که دارد. این ماده از خانواده آلکیل اتر سولفات است.
فرمولاسیون این ماده به گونه ای ست که یک الکل چرب مانند اکسید اتیلن و یا روغن نارگیل و نیز سولفوناسیون با یکدیگر مخلوط شده و این ماده را شکل می دهد.

مدل ساده و یا صدفی از این ماده در بازار وجود دارد که نمونه صدفی آن برای تولید برخی از شوینده های صدفی مانند شامپو به کار می رود. این ماده زمانی که به آب اضافه شود، کف زیادی تولید می کند و به راحتی در آب حل می شود. چربی پوست را از بین برده و به راحتی با دیگر مواد ترکیب می شود. مجموعه این موارد نشان دهنده آن است که تگزاپون کارایی بسیار بالایی داشته و مراکز تولیدی پذیرای خرید و فروش آن هستند.

از آنجایی که این ماده به صورت عمده از قیمت کمتری برخوردار خواهد بود، بسیاری از این واحدها ترجیح می دهند تا با سفارش حجم بیشتری از آن، صرفه اقتصادی بیشتری را تجربه نمایند.


بازار فروش تگزاپون عمده

بازار فروش تگزاپون عمده تگزاپون به عنوان یک ماده شیمیایی شرایط بسته بندی خاصی دارد. معمولاً فولاد زنگ نزن و یا پلاستیکهای مقاوم گزینه ای ایده آل در این باره هستند. درب این محصولات باید به خوبی سفت شود و در نگهداری از این ماده، عدم رسیدن رطوبت به آن و سایر مواد واکنش زا در نظر گرفته شود.

همانطور که گفتیم این ماده بیشتر در صنایع تولیدی مواد بهداشتی و شوینده کاربرد دارد و به همین دلیل غالباً به شکل کلی خرید و فروش می گردد که این روش البته مورد توجه و استقبال بیشتر تولیدکنندگان قرار گرفته است. بدون تردید مراکزی که به صورت معتبر در این زمینه فعالیت دارند، گزینه های بهتری برای خرید آن می باشند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید