مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بهترین لورامید صنعتی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت عمده لورامید صنعتیبازار فروش لورامید صنعتی ارزان

خرید بهترین لورامید صنعتی ارزان از نمایندگی های مربوطه امکان پذیر است. لورامید صنعتی را با نام تجاری کوکانات فتی اسید دی اتانول امید نیز می نامند. این محصول در مواد شوینده به کار می رود. لورامید مایعی ویسکوز می باشد لورامید سوفکتانت غیر یونی به حساب می آید. رنگ این محصول زرد روشن کهربایی می باشد. لورامید به راحتی در آب حل می شود.

خرید بهترین لورامید صنعتی ارزان

کیفیت عمده لورامید صنعتی

کیفیت عمده لورامید صنعتی کیفیت عمده لورامید صنعتی در مواد شوینده یکی از شاخص های مهم به حساب می آید لورامید به کار رفته در مواد شوینده کیفیت این محصول را افزایش می دهد. به همین دلیل مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد با به کار گیری لورامید در مواد قدرت کف کنندگی افزایش می یابد.

لورامید به عنوان عامل تثبیت کننده کف و تولید کننده در مواد شوینده مانند شامپو، صابون و غیره به کار می رود. از این ماده در صنایع آرایش بهداشتی نیز به خوبی استفاده می کنند. لورامید یک ماده موم مانند به رنگ زرد بوده که تا حدودی حالت چسبنده نیز دارد. لورامید را از نارگیل و یا روغن نارگیل فرآوری می کنند. با استفاده کردن از لورامید کیفیت مواد را به این صورت افزایش می دهند.

لورامید معمولا رنگ روشنی دارد و در دمای 20 تا 25 درجه سانتی گراد حالت غلیظی را دارا می باشد. از این ماده صنعتی در صنایع به عنوان غلیظ کننده نیز استفاده می کنند. ماده مورد نظر در زمینه تولید طیف وسیعی از مواد بهداشتی شخصی و مواد ضدعفونی کننده و ژل های بهداشتی دست، مرطوب کننده دست صورت، لایه بردار ها، اسکرابر های مربوطه به پوست و روغن های معطر به کار برده می شود. تا کیفیت مواد را افزایش دهند.

لورامید را از نارگیل به دست می آورند. تمامی موادی که از نارگیل فرآوری می شوند بی خطر می باشند اما در زمینه لورامید این حقیقت صادق نبوده و گفته می شود باید در موقع تماس با لورامید باید نکات ایمنی را رعایت کرد. گفته می شود قرار گرفتن در معرض لورامید برای بدن خطرناک بوده و احتمال مبتلا شدن به سرطان را افزایش می دهد.

بازار فروش لورامید صنعتی ارزان

بازار فروش لورامید صنعتی ارزان بازار فروش لورامید صنعتی ارزان محصول را به مشتری عرضه می دهد. علاقمندان به خرید لورامید بهتر است که این ماده صنعتی را به صورت عمده و بدون واسطه تهیه کنند در این صورت محصول با قیمت مناسبی تهیه می شود. فروش لورمید نیز بهتر است به صورت مستقم بوده باشد چون در این روش واسطه های از بین می روند. انواع لورامید نیز در شرکت های عرضه کننده وجود دارد که هر کدام یک در زمینه ای به کار می رود.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید