مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع لورامید اصفهان صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات عمده لورامید اصفهانمراکز فروش انواع لورامید اصفهان

لورامید اصفهان از ترکیب کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید است که بطور گسترده ای به عنوان عامل تولید کننده کف در مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد. لورامید از روغن نارگیل یا از متیل استر روغن نارگیل و یا ترکیبی از روغن سویا و روغن نارگیل تهیه می شود و یک سورفاکتانت غیر یونی است که کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد.  لورامید اصفهان که در واقع این ماده محصول طبیعی از روغن چند گیاه مختلف از جمله  نارگیل است و بر اثر واکنش های مواد های شیمیایی با نمی شود. 

خرید انواع لورامید اصفهان صادراتی

مشخصات عمده لورامید اصفهان

مشخصات عمده لورامید اصفهان در واقع لورامید یک فرم شیمیایی اصلاح شده از روغن نارگیل است که به عنوان ماده کف کننده یا ضخیم کننده مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده برای تولید بسیاری از محصولات مراقبت شخصی ، تهویه مطبوع ، ضد عفونی کننده ، ژل های شستشوی دست ، مرطوب کننده های دست، لایه بردار ، اسکراب و روغن حمام استفاده می شود. 

لورامید عمده در واقع یک مایع شفاف و ویسکوز است که برای تولید کف و ایجاد بافت کرمی در صابون ، شامپو ، نرم کننده ها و موارد آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد. تحقیقات نشان داده است که قرار گرفتن در معرض مقدار زیاد دی اتانول که در لورامید وجود دارد. کاربرد این ماده در شوینده های مختلف معیاری برای سنجش کیفیت این مواد است زیرا تولید و پایداری کف را در این محصولات افزایش می دهد.

این ماده در دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه غلظتی شربت مانند دارد و PH آن در طیف قلیایی و حدود ۹- ۱۱ است. این لورامید عمده در تولید مواد آرایشی ، در فرمولاسیون شامپو ، رنگ مو و لوسیون استفاده می شود. این ماده ظرفیت تولید کف و تثبیت کف را افزایش داده و به عنوان ماده قوام دهنده بخش حاوی آب مواد آرایشی استفاده می شود. 

مراکز فروش انواع لورامید اصفهان

مراکز فروش انواع لورامید اصفهان

فروش لورامید اصفهان به دلیل اینکه یکی از معیارهای کیفیت بالا در شوینده ها به خصوص مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و شامپوها وجود این ماده می باشد که باعث پایداری کف و اثرات نرم کنندگی روی پوست دست می‌شود و اثرات مرطوب کنندگی نیز دارد خیلی بالا بوده است با لورامید چون مورد مصرف به ندرت و خیلی کم قرار می گیرد

و بیشتر توسط کارخانه های تولید کننده مواد غذایی و دارویی و شوینده است خریداری می‌شود. بنابراین بازار لورامید به صورت مشخص شده در بسیاری از  شهر ها وجود ندارد و به سختی یافت می شود.

اما در شهر های بزرگی مانند اصفهان و تهران مرکز هایی توسط شرکت های سازنده برای عرضه مستقیم این محصول قرار داده شده است. 

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید