مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان مواد اولیه شامپو

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با مواد اولیه شامپوبازار فروش مواد اولیه شامپو

مواد اولیه شامپو در کارخانجات آرایشی و بهداشتی تولید می شود. شامپو ها در موارد مختلفی از جمله برای سر، برای فرش و  برای بدن مورد استفاده قرار می گیرند. برای حیوانات خانگی نیز از بعضی از شامپو هااستفاده می شود. سورفکتانت از مهم ترین مواد اولیه شامپو در ترکیبات شیمیایی شامپو به حساب می آید. این ماده شیمیایی باعث می شود که مواد روغنی روی سطح قرار بگیرد و بتوان دست خود را با آن شست. بیشتر شامپو ها در مورد بهداشت فردی علی الخصوص برای شستشوی مو مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید کنندگان مواد اولیه شامپو

آشنایی با مواد اولیه شامپو

آشنایی با مواد اولیه شامپو در حال حاضر فروش مواد اولیه شامپو از طریق تولید داخلی انجا می شود، درصورتی که در گذشته واردات می شد. می خواهیم در مورد ترکیبات شامپو چند مورد راتوضیح دهیم که از آب شروع می کنیم. آب در ترکیبات شامپو یکی از مواد اولیه محسوب می شود که ۷۰ درصد کل آن را آب تشکیل می دهد. آبی به نام دیونیزه در ترکیبات شامپو استفاده می شود که طی آزمایش هایی سختی آن در آزمایشگاه ها گرفته می شود و برای برداشتن ذره های یون به کار می رود. اکنون در مورد مواد اولیه تمیزکننده که دومین ترکیب شامپو محاسبه می شود توضیح می دهیم. سورفاکتانت این ماده ای است که پاک کنندگی و تمیزی در شامپو را شامل می شود که کنش بسیار زیادی با سطح دارد. این ماده می تواند ماده روغنی را تسخیر کند و می تواند بخشی از خود را با آب حل کند وبخش دیگری را با روغن آمیخته کند. میسل ساختاری است که وقتی قسمتی از محلول روغن در زمره مواد چربی قرار می گیرد در حالی است که قسمتی دیگر موازات با آب می باشد. این نوع از شامپو ها بیشتر در موارد برای مو و پارچه استفاده می شود. اسید های چرب یکی از ترکیبات سورفکتانت ها محسوب می شود. در موارد گیاهی و حیوانی از این اسیدها استفاده می شود. روغن نارگیل و سویا و هسته خرما از سورفاکتانت به وجود می آید. 

بازار فروش مواد اولیه شامپو

بازار فروش مواد اولیه شامپو خرید مواد شوینده و بهداشتی در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای با قیمت های تخفیف دار عرضه می شود. شامپو ها از آب و ترکیبات آلی ساخته می شوند که در نتیجه آن امکان آلودگی آن ها توسط میکروب ها و باکتری ها کاملا امکان پذیر می باشد. مواد نگه دارنده به همین خاطر به آن ها اضافه می کنند تا مصون بمانند از این میکروب ها. در ضمن دو نمونه از این مواد نگه دارنده را می توان متیل پارابن و هیدانتوئین دانست. به شامپو ها مات کننده اضافه می کنند که بتوانند فرمول مورد نظر را مات کنند و باعث درخشش شامپو شود. این مواد همان بهبود دهنده ها می باشند که در صنایع شامپو سازی مورد استفاده قرار می دهند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید