مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان لورامید اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره انواع لورامید اصفهانمراکز فروش لورامید اصفهان

لورامید اصفهان از جمله مواد اولیه برای تولید مواد شوینده می باشد، تولید کنندگان زیادی در ایران این محصول را تولید می کنند و به بازار مصرف ارائه می دهند، از جمله این تولید کنندگان مهندسان شیمی اصفهان می باشد که اقدام به تولید این محصول شیمیایی در لابراتوار های بزرگ صنعتی در شرکت های موجود در اصفهان می کنند، در واقع دانش آموختگان علم شیمی از تولیدکنندگان این محصول محسوب می شوند.

تولید کنندگان لورامید اصفهان

اطلاعاتی درباره انواع لورامید اصفهان

اطلاعاتی درباره انواع لورامید اصفهان

 انواع لورامید با توجه به غلظت تولیدی آن به چهار دسته تقسیم می شود، لورامید صد درصد، لورامید هفتاد درصد، لورامید پنجاه درصد و سویامید.

لورامید در واقع نوعی سورفاکتانت می باشد که از دی اتانول آمین و از اکسید های چرب نارگیل به دست می آید، این ماده به عنوان افزایش دهنده کف و افزایش ویسکوزیته مایع های شوینده کاربرد دارد، لورامید در ساخت شامپوها بدن و سر و مایعات شوینده مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.

لورامید به رنگ زرد و شربت مانند می باشد، و دارای پی اچ قلیایی بوده و رنج نه تا یازده را شامل می شود.

دارای رطوبت یک در شود بوده و نقطه انجماد آن صفر می باشد. این محصول شیمیایی در گروه مواد فعال سطحی غیر یونی می باشد.

این محصول فاقد بار الکتریکی بوده و در تهیه لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

لورامید اصفهان به عنوان افزودنی واکس و رزین بسیار پر کاربرد می باشد همچنین در صنعت نساجی به عنوان مواد شوینده و پشم شویی بسیار پر کاربرد می باشد، در تهیه ضد زنگ، تثبیت کننده های لاتکس، ترکیبات آنتی استاتیک، فرمولاسیون های ضد آب، از عوامل تنظیم کننده رنگ های صنعتی، در دارو سازی و کشاورزی، صابون های مایع و ژل های مورد استفاده در حمام بسیار پر کاربرد می باشد.

این ماده پس از تولید می باید در یک مکان تمیز و خشک انبار شود و در معرض مواد اسیدی و اکسید کننده قرار نگیرد و برای نگهداری این محصول باید از ظروف پلاستیکی و یا فولادهای ضد زنگ استفاده شود.

مراکز فروش لورامید اصفهان

مراکز فروش لورامید اصفهان

فروش لورامید اصفهان پس از تولید در کارخانه آن در مراکز و نمایندگی های پخش و فروش این محصول عرضه شده و از این طریق به دست مشتریان آن می رسد، مشتریان این کالا عموما به مصرف صنایع تولید انواع شوینده های بهداشتی و آرایشی می رسد. صنایعی که این محصول از مواد اولیه آن ها محسوب می سود می توانند با تماس با مدیر فروش کارخانه ها و لابراتوارهای تولید این ماده اقدام به سفارش و خرید آن بکنند.

کارخانه تولیدی لورامید اصفهان برای دسترسی همه خریداران به لورامید تولیدی این کارگاه تولیدی محصولات خود را به صورت اینترنتی نیز به فروش می رسانند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید