مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده لورامید اصفهان صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی انواع لورامید در صنعتفروش ویژه لورامید اصفهان

تولید کننده لورامید اصفهان صادراتی این محصولات را با غلظت های عالی و همینطور کیفیت مناسب ساخته و سپس ارائه می کند. باید بگوییم شرکت با بهره بردن از فرمولاسیون جدید و همینطور دستگاه های خاص، نوع مرغوب را آماده عرضه می نماید. به علت کارایی لورامید در صنایع مختلف و همچنین مرغوبیتی که ماده تولید شده این شرکت دارد، شاهد بازار خوب فروش لورامید چه در داخل و چه در خارج می باشیم.

تولید کننده لورامید اصفهان صادراتی

کارایی انواع لورامید در صنعت

کارایی انواع لورامید در صنعت می دانید کاریایی انواع لورامید در صنعت چیست؟ برای ارزیابی بهتر در این زمینه، می بایست محصول را برای تان‌ ابتداء معرفی کنیم. این نوع از ماده که لوریک آمید هم می گویند با فرمول شیمیایی  R-CO-N(CH2CH2OH)2 و نام کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید ارائه می شود.

ویژگی اصلی آن ایجاد کف در مواد شوینده است از سوی دیگر، به عنوان عامل ویسکوز دهنده و غلظت دهنده در کارخانه جات صنعتی گوناگون کاربرد دارد. این ماده در اصل شکل مایع داشته و رنگ آن زرد، شفاف و بیشتر شبیه به شربت می باشد. بوی منحصر به فرد خود را نیز دارا بوده که با این مشخصات بیشتر آن را می شناسند.

از سوی دیگر، لورامید یک سورفکتانت غیر یونی یا همان نانیونیک است که با دی اتانول آمین و همچنین اسیدهای چرب ساخته شده است. دقت نمایید که با دارویی به نام لوپرامید فرق زیادی داشته و هیچ ربطی به آن ندارد. به هر صورت از چنین ماده اغلب کارخانه جات تولیدی شوینده در این عرصه ها استفاده می کنند:

  • تولید مایع ظرفشویی
  • تولید مایع دستشویی
  • تولید شامپوها
  • صابون ها
  • رنگ های مو
  • ساخت لوسیون

به هر صورت، چنین ماده ای را اگر می خواهید با کیفیت عالی تهیه کنید، ما را همچنان دنبال نمایید، چون که در بخش بعدی توضیحات کاملی می دهیم.

فروش ویژه لورامید اصفهان

فروش ویژه لورامید اصفهان اگر به دنبال این هستید تا مر‌کز فروش ویژه لورامید اصفهان را پیدا کنید، باید بیان نماییم که این مرجع بهترین محصولات ساخته شده با ترکیبات بسیار عالی را عرضه می دارد.

مشتریان بی آنکه نیازی به حضور در محل ارائه داشته باشند، قادر به خرید از شهرها و حتی نقاط دور دست هستند. قابل ذکر است که فروشنده به شکل عمده کالای خود را در دسترس عموم خریداران قرار می دهد. اما بیشتر این کارخانه جات تولید کننده انواع لوازم آرایشی و همچنین شرکت های تجاری اند که مشتری ثابت محسوب می شوند.

به هر صورت، چنین فرآورده ای در بسته بندی های گوناگونی آماده فروش می ‌گردند که وزن های متغیری دارند. اگر می خواهید جزئیات بیشتر تهیه کنید و از سوی دیگر، قیمت های را به دست آورید، می توانید با فروشنده درباره چنین موضوعاتی صحبت نمایید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید