مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده سدیم لوریل سولفات

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره انواع سدیم لوریل سولفاتبازار فروش سدیم لوریل سولفات

تولید کننده سدیم لوریل سولفات این محصولات را در غلظت های متفاوت و انواع گوناگونی می سازد. از طرفی پس از ساخت نیز انواع سدیم سولفات که به تگزاپون نیز معروف هستند، در بسته بندی های ویژه ای قرار می گیرند که وزن های متغیری دارند. باید بگویم که بهترین شرکت سازنده، این فرآورده را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه می سازد و توسط معتبرترین مرکز فروش سدیم سولفات، به دست مصرف کننده می رساند.

تولید کننده سدیم لوریل سولفات

اطلاعاتی درباره انواع سدیم لوریل سولفات

اطلاعاتی درباره انواع سدیم لوریل سولفات در اینجا قرار است تا اطلاعاتی درباره انواع سدیم لوریل سولفات ارائه دهیم. اول این که چنین کالایی به نام SLES و تگزاپون بیشتر در بازار ارائه می شوند. آنها حالت خمیری مانند نیمه شفاف را دارند که از بوی ملایمی برخوردار هستند. همچنین رنگ شان، سفید مایل به زرد می باشد.

در غلظت های 30 و 70 درصد تولید می گردند و اگر در جایی مثلاً با نام تگزاپون 70 مواجه شدید، بدانید که منظور درجه چگالی آن می باشد. از طرفی، این فرآورده، یک ماده فعال سطحی یا همان سورفکتانت آنیونی بوده و نقش زیادی در تولید انواع مواد شوینده دارد. پس مصرف کنندگان اصلی آن کارخانه های بزرگ تولیدی چنین لوازمی است.

در کنار این، بیشتر آن را به دو نوع عرضه می کنند که یکی N70 می باشد و دیگری صدفی نام دارد. گونه اول خمیری شکل است و ویسکوزیته خیلی عالی دارد و بیشتر مایعات شوینده شفاف از آن تولید می گردند. آن را سازنده از الکل های چرب طبیعی به دست می آورند.

ولی نوع صدفی کیفیت کمتری داشته و خلوص آن پایین است. فرآورده هایی که از آن تولید می شود  رنگ غیر شفافی دارند. در این اواخر، شاهد تولید نوع پودری این تگزاپون نیز می باشیم.

بازار فروش سدیم لوریل سولفات

بازار فروش سدیم لوریل سولفات برای این که بتوانیم بهتر بازار فروش سدیم لوریل سولفات را مورد بررسی قرار دهیم، بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که از آن در ساخت چنین فرآورده های شوینده ای استفاده می کنند:

  • انواع شامپو
  • صابون های مختلف
  • خمیردندان
  • کرم ها
  • لوسیون

این ماده به علت کف زایی، یکی از کاربردی ترین فرآورده های شیمیایی در این عرصه است. پس با در نظر گرفتن شرکت های متعدد تولیدی می توان میزان مصرف آن را بالا توصیف کرد و در همین حال بازار پررونقی دارد.

به هر حال، در ایران هم این ماده به وفور فروش می رود و بیشتر هم در کیفیت های گوناگونی عرضه می گردد. مشتریان آن بیشتر تولیدی های مواد شوینده بوده و همینطور شرکت های بازرگانی که قصد فروش در بازار جهانی را دارند. اما در کل، اگر شما هم خریدار هستید، می توانید از این مرجع، نوع مرغوب را تهیه کنید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید