مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده تثبیت کننده کف

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی ویژه تثبیت کننده کفتوزیع عمده تثبیت کننده کف

تثبیت کننده کف در بین سایر محصول های مراقبتی دارای چالش های بزرگتری می باشد که گذشته از پاک کنندگی کارکترهای کف کردن از نظر تولید کننده بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی های تثبیت کننده کف در بین تولید کننده ها و مصرف کننده ها متفاوت و گوناگون می باشد البته لازم به ذکر است که ترجیح بر این می باشد که کف درخشان و ضخیم باشد تا بتواند نیاز مصرف کننده و تولید کننده را پاسخ دهد.

تولید کننده تثبیت کننده کف

کارایی ویژه تثبیت کننده کف

کارایی ویژه تثبیت کننده کف کف کردن هنگامی اتفاق می افتد که مولکول ها اطراف هوا جمع شوند که تگراپون یا همان سولفات یکی از تثبیت کننده های کف به حساب می آید.

عوامل تثبیت کننده کف جزء کلیدی و ضروری در محصول های آرایشی و بهداشتی مانند افتر شیوها، شامپوها، پاک کننده های صورت و غیره بوده که باعث افزایش کیفیت کف تولیدی در این مواد از نظر بافت، میزان پایداری و حجمشان می شود.

به این شکل که دافعه الکتروستاتیک بین مولکول های کف را کاهش داده و باعث ایجاد و به وجود آمدن PH خنثی در محصول های آرایشی می گردد‌.

مواد شوینده مانند شامپو ترکیبی از آب، مواد فعال کننده سطحی و افزودنی های مجاز هستند که در فرآیند خط تولید آن آب بخش عمده و پایه ای شامپو به حساب می آید.

سایر موادی که در شامپو موجود است برای تقویت و تثبیت کف، افزایش ویسکوزیته، جلوگیری از فساد میکروبی همین طور اصلاح بو و رنگ و سایر چیزهای دیگه می باشد.

در فرمولاسیون مواد شوینده مونواتانول آمید نیز قابلیت تثبیت کنندگی کف را داشته و وقتی که با مقدار کمی سورفاکتانت یونی ترکیب و مخلوط شود باعث افزایش کیفیت کف می شود.

توزیع عمده تثبیت کننده کف

توزیع عمده تثبیت کننده کف انواع تثبیت کننده از نظر ظاهر و کارایی با یکدیگر اختلاف هایی دارند اما در کل همه آنها در جهت تثبیت کف تولید و روانه بازار می شوند.

توزیع تثبیت کننده توسط برندهای گوناگون و متنوع زیادی در سراسر کشور انجام می گیرد.

در مواد بهداشتی و آرایشی پی اچ تقریبا خنثی بوده و اکسیدهای آمین به عنوان سورفاکتانت های غیر یونی می توانند به خوبی باعث افزایش کیفیت کف در این مواد شوند.

توزیع عمده و گسترده انواع تثبیت کننده کف از طریق کارخانه های تولید کننده و شرکت های پخش انجام می گیرد که کوکوآمین اکسیدها، سدیم آلکیل بنزن سولفونات، بتائین از گروه و طبقه سورفاکتانت هایی هستند که باعث تثبیت کف می شوند.

از دیگر تثبیت کننده های کف که توزیع آنها به صورت عمده انجام می گیرد و دارای کارایی خاص و منحصر به فرد هستند می توان به لوریل الکل، اسیدهای چرب گلوکوآمید، آلکانول آمیدها، آلکیل پلی گلوکوزیدازها و غیره اشاره کرد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: حسین آهنگران

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120788529

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: ahangaran.hosein@gmail.com

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید