مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بتائین مواد شوینده

آنچه در این مقاله می خوانید...

نقش بتائین مواد شوینده در صنعتواردات انواع بتائین مواد شوینده

یکی از سورفاکتانت هایی که بیشتر در مواد آرایشی خانگی استفاده می شود بتائین مواد شوینده است. این یک محصول جانبی است که از روغن نارگیل به دست می آید، بنابراین منشا آن 100٪ طبیعی است، توسط غشاهای مخاطی و هر نوع پوستی کاملاً پذیرفته می شود، زیرا کاملاً نرم و سازگار است. مجموعه ما تولید کننده و وارد کننده این ماده می باشد.

تولید کننده بتائین مواد شوینده

نقش بتائین مواد شوینده در صنعت

نقش بتائین مواد شوینده در صنعت  بتائین یک سورفکتانت آمفوتریک است و برای تولید محصولات آرایشی مانند ژل های دوش ، شامپوهای مو ، صابون دستی یا بمب های حمام ایده آل است. این محصول ضمن ایجاد لطافت بسیار زیاد ، به راحتی توسط پوست تحمل می شود.  بتائین برای ترکیب آن با سورفاکتانت های آنیونی ، دستیابی به یک بهبود پوستی برای محصول نهایی آرایشی ، بسیار توصیه می شود. این یک محصول کاملاً زیست تخریب پذیر است.

این ماده معمولاً ماده ای است که به طور گسترده ای در تولید صابون و شامپو به خصوص آنهایی که در خانه ساخته می شوند ، استفاده می شود. بتائین نارگیل از ماده اولیه روغن نارگیل تولید می شود ، و آن را به یک محصول کاملا طبیعی تبدیل می کند و برای فواید بسیار آن بسیار توصیه می شود. این ماده به عنوان یک سورفکتانت ملایم مورد استفاده قرار می گیرد و برای اهداف مختلفی استفاده می شود که صابون های دیگر به ویژه خشن و تهاجمی هستند. این ساخته شده است تا صابون ها ، ژل ها و کرم های تهاجمی و تحریک کننده کمتری برای پوست و چشم های ما ایجاد کند. PH آن بین 6 تا 8 است و تقریباً بین 29 تا 33 درصد مواد فعال برای شستشو دارد (ماده فعال). مقدار مصرف 15-35٪.

موارد اصلی استفاده

خرید بتائین نارگیل برای تحقق شامپوهای طبیعی واقعاً مفید است ، زیرا تمیزکاری عالی ارائه می دهد و تحریکات را به شدت کاهش می دهد. به طور گسترده ای در محلول حمام های حباب دار و اسپری مو استفاده می شود و به عنوان یک میکروب کش عمل می کند.

این یک مشتق از اسیدهای چرب نارگیل و بتائین با خاصیت سورفاکتانت است که مولکول آن یک زوئیتریون است (با یک گروه آمونیوم کواترنر چهارم و یک گروه کربوکسیلات آنیونی).کف قبلی خوبی (خوب و پایدار) است و با توجه به گرانروی کم ، کار با آن آسان است. با مواد آنیونی ، کاتیونی و غیر یونی سازگار است.این تهاجمی بودن نسبی را در برابر پوست و مخاط نشان نمی دهد که سورفاکتانت های آنیونی دارند. با این حال ، آن را معمولا با توجه به مخلوط سورفاکتانت کل همراه با این در 20-40 فرموله شده است.

واردات انواع بتائین مواد شوینده

واردات انواع بتائین مواد شوینده مجموعه ما علاوه بر تولید انواع بتائین اقدام به واردات بتائین مواد شوینده درجه یک از سیار کشور ها تولید کننده به ایران نموده است. تمام محصولات از تولید شده توسط ما گرفته تا موارد وارداتی از نظر کیفیت تضمین شده اند. جهت ثبت سفارش بتائین با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید