مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بتائین شامپو صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در خرید بتائین شامپومرکز انواع بتائین شامپو مایع

بتائین (Betaine) یکی از اجزاء اصلی پاک کننده ها بخصوص شامپو میباشد. تولید بتائین با هدف صادرات، نیازمند درنظر گرفتن استانداردهای جهانی میباشد. بنابراین بتائین شامپو صادراتی فقط توسط تولیدکننده معتبر که تخصص لازم را دارد، قابل عرضه است.

تولید کننده بتائین شامپو صادراتی

نکات مهم در خرید بتائین شامپو

نکات مهم در خرید بتائین شامپو بتائین یک ماده شیمیایی از خانواده سورفاکتانت های آمفوتری است که از روغن نارگیل (Coconut) استخراج میشود و نام کامل آن کوکامیدوپروپیل بتائین (CAPB) میباشد.

از مشخصات مهم این ماده پرکاربرد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بی رنگ متمایل به زرد کمرنگ است.
  • بویی که از آن متصاعد میشود خاص و منحصر به فرد است. 
  • حالت مایع دارد
  • ترکیب شیمیایی آن شامل یک زنجیره طولانی کربن میباشد.
  • دارای خاصیت پاک کنندگی بوده و به عنوان عامل ایجاد کف در اکثر محصولات حفاظت کننده پوست و مو استفاده میشود.

انواع بتائین از نظر کیفیت و حجم در بازار محصولات شیمیایی عرضه میشود و ممکن است در نگاه اول بسیاری از ویژگیهای ضروری که این ماده مهم باید داشته باشد تشخیص داده نشود.
لذا خرید بتائین از فروشنده معتبر بسیار حائز اهمیت است و توصیه میشود حتما به مشخصات روی بسته بندی و کاتالوگ توجه نمایید تا بتوانید بهترین کیفیت ممکن را تهیه کنید. همچنین داشتن مجوزهای لازم برای تولیدکننده و درج سریال آن بر روی بسته بندی ضروری است.

مرکز انواع بتائین شامپو مایع

مرکز انواع بتائین شامپو مایع بتائین ماده ای است که در گیاهان مختلف از جمله نارگیل وجود دارد و استخراج آن با کمک روشهای ویژه ای امکان پذیر میشود. بتائین به دست آمده از گیاهان ممکن است درجات خلوص متفاوتی داشته باشد.
از آنجا که مواد شوینده و محافظت کننده های پوست و مو یکی از کالاهای پرمصرف در بین افراد جامعه است توجه به کیفیت این محصولات و استفاده از ترکیبات مرغوب اهمیت بسزایی دارد.
چرا که سلامتی یکی از صفات بسیار مهم برای هر انسانی میباشد بخصوص که پوست و مو علاوه بر سلامتی نقش موثری در ظاهر و زیبایی افراد دارد.
بنابراین استفاده از مواد اولیه درجه یک در ساخت شامپو موجب جلب اعتماد مشتری خواهد شد.

این مرکز، تولیدکننده بتائین شامپو با بهترین کیفیت میباشد. حجم های عرضه شده متغیر بوده و بر اساس میزان سفارش مشتری تعیین میگردد. درصورتی که در زمینه تولید شامپو فعالیت دارید و در صدد تهیه بتائین مرغوب هستید، مشاوران این مجموعه میتوانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.
لازم به ذکر است متخصصان این مرکز با بررسی مداوم اطلاعات و یافته های علمی دنیا، همواره استانداردهای جهانی را مدنظر دارند. به طوری که در آزمونهای مربوط به تجارت بتائین در کشورهای مختلف پیروز بوده و به عنوان یکی از مراکز معتبر تولید کننده کوکامیدوپروپیل بتائین صادراتی شناخته میشود. برای ثبت سفارش و آگاهی از مشخصات بتائین صادراتی کافیست با ما تماس بگیرید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید