مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید بتائین شامپو صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بتائین چه کارایی در شامپو دارد؟توزیع کننده بتائین شامپو

هنگامی که شوینده ای مانند شامپو تهیه می شود، با نگاه کردن به برچسب انواع آن می تواند متوجه یک ماده شیمیایی مشترک در همه آن ها شد که بتائین نام دارد.

تولید بتائین شامپو در صنعت نیازمند دقت و سرعت عمل بسیار بالایی بوده و مجموعه ما با کیفیت ترین نوع آن که همان بتائین صادراتی است را تولید کرده و هم در بازار های داخلی و هم خارجی عرضه می نماید.

تولید بتائین شامپو صادراتی

بتائین چه کارایی در شامپو دارد؟

بتائین چه کارایی در شامپو دارد؟ بتائین که به آن هیدروکلراید نیز گفته می شود، نوعی ماده آلی از سنتز هیدروژن و کلر است که از گذشته های بسیار دور کشف شده و همزمان با آن صنعت مواد شوینده ها و صابون ها نیز پیشرفت چشم گیری پیدا کرد.

بتائین در واقع نوعی ماده مایعی شکل است که هیچ گونه رنگی نداشته و کاملا شفاف است.

دلیل اهمیت وجود این ماده در شامپو، به کارایی های آن باز می گردد که یکی از مهم ترین آن ها در داشتن خاصیت ضد عفونی کنندگی و پاکیزگی است که برای شامپو ها بسیار مهم است.

از طرفی می تواند خاصیت اسیدی پوست سر را تا حدودی کاهش دهد و به این ترتیب از ایجاد شوره سر و پوسته پوسته شدن کف سر جلوگیری نماید.

دارای خاصیت آنیونیک است و به همین دلیل در ساخت شاپو بچه و شامپو بدن از آن بسیار استفاده می شود، چرا که حاوی سوزش چشم ها و بدن را می گیرد.

از طرفی دارای کارایی کف کنندگی است، در واقع می توان گفت که علت ایجاد کف در تمامی شامپو ها بتائین است که حتی می تواند در آب های سخت و حاوی مواد کلسیمی و منیزیمی که هیچ ماده ای نمی تواند کف کند، نیز ایجاد کف نماید.

به این ترتیب هر چه میزان کف کنندگی یک شامپو بیش ار باشد، به معنای استفاده از مقادیر بالای بتائین در آن خواهد بود.

بتائین بهترین گزینه برای تولید انواع شوینده ها است که عمده دلیل آن دوست دار محیط زیست بودن این نوع ماده صنعتی است، به طوری که وجود آن در محیط هیچ آسیبی به طبیعت نخواهد زد.

توزیع کننده بتائین شامپو

توزیع کننده بتائین شامپو توزیع بتائین با بهترین کیفیت توسط توزیع کننده برتر آن صورت می گیرد و برای توزیع آن از بسته های بزرگ صنعتی استفاده می شود چرا که حدود نود درصد تقاضا ها به شکل عمده بوده و کارخانه داران مواد شوینده از این روش خرید استفاده می نماید.

بازار بتائین به صورت فروش عمده بسیار داغ بوده و سبب شده که میزان تولیدات آن بسیار افزایش یابد تا تمامی بازار های کشور از وجود آن تامین باشند و تولید مواد شوینده و شامپو ها با مشکلی مواجه نگردد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید