مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بزرگ لورامید صنعتی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره کیفیت لورامید صنعتیبازار فروش عمده لورامید صنعتی

امروزه، تولیدی بزرگ انواع لورامید صنعتی عمده برای این که قادر باشد مشتریان و همراهان خود را راضی و خشنود نگه دارد همواره از بهترین و باکیفیت ترین انواع متریال موجود در بازار برای تهیه محصولات نام برده شده استفاده می نماید و تا به حال هم در حرفه خود کاملا سربلند و موفق ظاهر شده است. لورامید به شیوه های مختلفی توسط این تولیدی به فروش می رسد که رایج ترین آنها بهره گیری از روش های اینترنتی می باشد.

تولیدی بزرگ لورامید صنعتی عمده

اطلاعاتی درباره کیفیت لورامید صنعتی

اطلاعاتی درباره کیفیت لورامید صنعتی تا به حال، حتما نام لورامید صنعتی به گوش تان خورده است اما احتمالا با کیفیت این محصول پرکاربرد، آشنایی چندانی نداشته باشید به همین علت، ما در همین مطلب که در مقابل تان قرار دارد به بررسی این موضوع می پردازیم تا به آگاهی های جامع و کاملی دست پیدا کنید.

لورامید، همان کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید است که کاربرد های بسیار زیاد و مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. تولید کننده کف در مواد شوینده که این امر بر روی قدرت پاک کنندگی محصول، تاثیر فوق العاده زیادی دارد.
  2. غلظت دهنده مواد شیمیایی در صنعت که در نهایت، منجر به افزایش ویسکوزیته آن ها می گردد.
  3. همچنین در برخی از موارد از لورامید برای تنظیم PH مواد آرایشی هم بهره می گیرند.

از جمله اصلی ترین ویژگی های این مواد، رنگ بسیار شفاف و براق شان می باشد به گونه ای که هیچ گونه تیره و ماتی در ساختارشان به چشم نمی خورد.

همچنین، بیش تر در طیف الوان زرد و کرمی دیده می شوند و حالت شربت مانند دارند؛ یعنی از غلظت نسبتا بالا تری در مقایسه با سایر محصولات مشابه برخوردار هستند.

بوی نسبتا تند و زننده ای از آن ها احساس می شود که این امر هم از جمله اصلی ترین مشخصه های آن ها به حساب می آید.

لورامید نوعی سورفاکتانت غیر یونی یا همان نانیونیک می باشد که به طور طبیعی از دو ماده اتانول آمین و اسید چرب، ساخته شده است و به عنوان معیار اصلی برای تشخیص کیفیت مواد شوینده شناخته می شود.

بازار فروش عمده لورامید صنعتی

بازار فروش عمده لورامید صنعتی بازار فروش لورامید صنعتی، همواره در حال داغ تر شدن و رونق گرفتن می باشد و از این طریق، سود های کلانی به چرخه اقتصادی کشور وارد می گردد زیرا نرخ بیکاری و تورم تا حد زیادی، کم تر می شود؛ این امر تا حد زیادی تابع افزایش تعداد متقاضیان و مشتریان آن در داخل و خارج کشور می باشد.

برای دستیابی به اطلاعات و آگاهی های بیش تر در این زمینه و یا خرید بهترین و باکیفیت ترین انواع این کالا ها با مقرون به صرفه ترین قیمت ها با ما در تماس باشید.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید