مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی بزرگ سدیم لوریل سولفات

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت سدیم لوریل سولفات با سدیم لوریل اتر سولفاتخرید عمده سدیم لوریل سولفات

تولیدی بزرگ سدیم لوریل سولفات، این محصول را در  درصدهای حجمی۳۰ و ۷۰ درصد ارائه می دهد. این محصول با نام تجاری تگزاپون نیز شناخته شده است و واحد های تولیدی در راستای تقاضای بالا برای خرید این محصول، آن را در حجم های بسیار بالا تولید می ‌کنند. سدیم لوریل سولفات به عنوان اصلی ‌ترین سورفکتانت در تهیه شامپو مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

تولیدی بزرگ سدیم لوریل سولفات

تفاوت سدیم لوریل سولفات با سدیم لوریل اتر سولفات

تفاوت سدیم لوریل سولفات با سدیم لوریل اتر سولفات تفاوت سدیم لوریل سولفات با سدیم لوریل اتر سولفات در اولین مرحله از جنبه فرمول شیمیایی آنها دیده می ‌شود و هر دو آنها در گروه سورفکتانت ها دسته‌بندی می‌ شوند که با هدف ایجاد کف بسیار زیاد در تهیه محصولات شوینده از آنها استفاده می شود.

عملکرد سدیم لوریل اتر سولفات در مقایسه با سدیم لوریل سولفات قوی تر است و این پارامتر به عنوان اصلی ترین تفاوت این ماده شناخته شده می باشد و مورد توجه واحد های تولیدکننده محصولات مراقبت شخصی مورد توجه قرار می‌ گیرد.

از این دو محصول برای انجام عمل کف کردن در تولید محصولاتی مانند صابون، شامپو، مواد شستشوی بدن، خمیر دندان و…استفاده می شود. این محصولات هر دو باعث ایجاد تنش سطحی در آب می شوند و به عنوان ماده پراکنده نیز عمل می ‌کنند تا بتوانند به ایجاد کف بیشتر بپردازند.

علاوه براین موضوع تفاوت سدیم لوریل سولفات با سدیم لوریل اتر سولفات از نظر قیمتی نیز دیده می ‌شود. به نوعی که سدیم لوریل اتر سولفات در راستای داشتن عملکرد قوی تر از قیمت فروش بالاتری برخوردار است.

خرید عمده سدیم لوریل سولفات

خرید عمده سدیم لوریل سولفات بازار سدیم سولفات در راستای داشتن قیمت ارزان برای تهیه محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار پر رونق است. همان طور که بیان کردیم واحد های تولید کننده محصولات مراقبت شخصی، خرید سدیم سولفات را در حجم های بسیار زیاد انجام می دهند زیرا این محصول به عنوان اصلی‌ترین سورفکتانت در تهیه انواع شامپو و صابون مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

خرید عمده سدیم لوریل سولفات باعث کاهش قیمت نهایی این محصول می ‌شود. سدیم لوریل سولفات با نام تجاری تگزاپون هم شناخته شده است و این محصول خوشبختانه در ایران در حجم بسیار زیادی تولید می ‌شود. به نوعی که بازار آن علاوه بر داخل کشور در دیگر کشور ها نیز پررونق است و ایران جزو کشور های صادر کننده این محصول به کشورهای هدف قرارمی گیرد.

بازار سدیم سولفات با هدف ارائه آن در کشورهای دیگر در بستر اینترنت پررنگ تر دیده می شود و این امر باعث شده است که تولیدکنندگان در سال‌ های اخیر به ایجاد سیستم‌های ثبت سفارش آنلاین بپردازند تا بازرگانی های صادراتی نیز بتوانند این محصول را در حجم های بالا با قیمت مناسب تر خریداری نمایند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید