مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی انواع لورامید اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره انواع لورامید اصفهانقیمت روز لورامید اصفهان

لورامید اصفهان از جمله مواد اولیه برای تولید شوینده های آرایشی و بهداشتی می باشد، این محصول با توجه به غلظت های متفاوتی که تولید می شود دارای انواع مختلفی می باشد و انواع متفاوت این محصول شیمیایی دارای کاربردهای متفاوتی می باشد، با توجه به کاربردی بودن این محصول مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است به همین دلیل تولیدی ها و لابراتوارهای زیادی در زمینه تولید این محصول فعال می باشند.

تولیدی انواع لورامید اصفهان

اطلاعاتی درباره انواع لورامید اصفهان

اطلاعاتی درباره انواع لورامید اصفهان

انواع لورامید با توجه به غلظت آن تعیین می شود انواع مختلف این محصول شیمیایی شامل لورامید صد درصد، لورامید هفتاد درصد، لورامید پنجاه درصد، سویامید، این محصولات با توجه به نوع غلظت آن در تهیه انواع شوینده ها کاربرد دارد. این ماده عامل تولید کف، افزایش غلظت محصولات شوینده، 

و موجب افزایش ویسکوزیته مواد شوینده بهداشتی و آرایشی می شود. این ماده به صورت زرد کم رنگ و مایع می باشد و بوی خاصی را دارا می باشد.

پی اچ آن قلیایی است و دارای رطوبت یک درصد می باشد و نقطه انجماد آن صفر می باشد. این ماده نوعی فعال سطحی غیر یونی می باشد، و فاقد بار الکتریکی است.

این ماده نوعی سورفاکتانت است و از اسیدهای چرب نارگیل به دست می آیند.

این محصول موجب می شود که ماده شوینده حتی در غلظت های کم و در دمای پایین آب نیز به راحتی کف بکند و ویسکوزیته بالایی داشته باشد. لورامید در تهیه انواع شامپوهای بدن و سر کاربرد دارد.

این ماده پس از تولید می بایست در مکانی سرد و خشک و عاری از رطوبت انبار شود همچنین این محصول شیمیایی پس از تولید می بایست در ظروف بسته بندی پلاستیکی و یا فولاد ضد زنگ می بایست نگهداری شود.

به دلیل واکنش پذیری زیاد این ماده با مواد اسیدی باید این کالا دور از مواد اسیدی انبار شود. لورامید یکی از مهم ترین مواد به عنوان پایدار کننده کف می باشد.

قیمت روز لورامید اصفهان

قیمت روز لورامید اصفهان

قیمت لورامید با توجه به کیفیت و نوع آن از رنج قیمتی متفاوتی برخوردار می باشد، همچنین عواملی مانند فرآیند تولید و هزینه های تولید، دستمزد نیروی انسانی و مهندسان شیمی تولید کننده این محصول، هزینه های بسته بندی و حمل و نقل بر قیمت تمام شده این کالا بسیار موثر می باشد. با توجه به متغیر بودن این فاکتورها به طبع قیمت به روز این کالا نیز ممکن است متفاوت باشد.

برای اطلاع از قیمت روز این محصول می توان به لابراتوارهای بزرگ تولید این محصول در اصفهان و یا به نمایندگی فروش این ماده شیمیایی مراجعه کرد.

لابراتوارهای تولید این ماده شیمیایی برای سهولت دسترسی همه مشتریان به این کالا اقدام به فروش اینترنتی آن کرده اند از طریق وب سایت این شرکت ها نیز می توان از قیمت به روز این محصول مطلع شد.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید