مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده سورفکتانت آنیونی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی عمده سورفکتانت آنیونیتولید ویژه سورفکتانت آنیونی

سورفکتانت آنیونی از جمله محصولات شیمیایی برای تولید مواد و پودر های شیمیایی می باشد، توزیع کننده سورفکتانت آنیونی صادراتی در واقع تولیدکنندگان این کالا می باشد که اقدام به توزیع این محصول در بین خریداران از طریق نمایندگی و مراکز فروش خود می کنند، البته دفاتر فروش این شرکت ها نیز از توزیع کنندگان این محصول می باشد،  وب سایت شرکت های تولید کننده نیز از توزیع کنندگان این محصول صادراتی محسوب می شوند.

توزیع کننده سورفکتانت آنیونی صادراتی

کارایی عمده سورفکتانت آنیونی

کارایی عمده سورفکتانت آنیونی

سورفکتانت آنیونی از جمله پاک کننده های فعالی هستند که موجب نفوذ آب در پارچه می شود و چرک و آلودگی های پارچه را سست کرده و موجب پاک شدن پارچه از آلودگی می شود. و هم چنین آمولسیونی از چرک و آلودگی را در محیط ماشین لباس شویی ایجاد می کند.

سورفاکتانت غیر یونی دارای دو بخش بوده یک قسمت آب قطبی یا همان آب دوست و قسمت دیگر آن غیر قطبی و یا همان آب گریز می باشد.

آب به صورت طبیعی دارای کشش سطحی بسیار بالایی می باشد ولی اضافه شدن  سورفکتانت به آب باعث می شود که پیوند بین مولکول های آب شکسته شده و کشش سطحی آب پایین بیاید و به راحتی به پارچه نفوذ کند.

روغن و آب با هم ترکیب نمی شود ولی اضافه شدن سورفکتانت به این دو ماده موجب می شود که باهم ترکیب شوند و نوعی آمولسیون به وجود آورد و این امر موجب می شود که لکه های چرب لباس ها به راحتی پاک شوند. 

سورفکتانت های آنیونی دارای سر قطبی با بار منفی می باشند، و با منفی آن با یون سدیم به تعادل می رسد، که در فرآیند تولید این ماده این کار انجام می شود، این محصول به دلیل ویژگی های منحصر به فرد در تهیه انواع شوینده ها مانند شوینده های ماشین لباس شویی بسیار پر کاربرد می باشد زیرا موجب ایجاد آمولسیون پایداری از چربی ها و چرک می شود. و انواع سورفکتانت در تهیه انواع شوینده ها بسیار پر کاربرد می باشد. این محصول کاربرد گسترده ای در تهیه پودرهای شوینده دارد و موجب عملکرد بهتر آنزیم های این پودرها می شود. 

تولید ویژه سورفکتانت آنیونی

تولید ویژه سورفکتانت آنیونی

تولید سورفکتانت آنیونی در شرکت ها و لابراتوارهای  صنعتی انجام می شود و پس از تولید در بسته بندی های ویژه به دست خریداران می رسد، نرخ سورفکتانت به کیفیت این کالا بستگی دارد، البته هزینه های تولید و حمل و نقل از عوامل تعیین قیمت این کالا می باشد، برای آشنایی با تولید کنندگان ویژه این کالا می توان به وب سایت های فروش و نمایندگی های فروش و پخش این کالا مراجعه نمود.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید