مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع تگزاپون فله به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت تگزاپون N70 با 30 درصدخرید تگزاپون فله مالزی وارداتی

توزیع تگزاپون فله به قیمت کارخانه بازار پر فروشی دارد چون محصول مستقیم و بدون واسطه در اختیار مشتری گذاشته می شود و چنین فروشی می تواند هر خریداری را مجذوب خود کند.

تگزاپون ماده شیمیایی می باشد که معمولا در غلظت های 30 و 70 درصد تولید می شود این ماده، رنگ سفید مایل به زرد دارد و بوی آن ملایم می باشد و در تهیه مواد شوینده استفاده می گردد و جزو خانواده آلکیل اتر سولفات ها می باشد.

توزیع تگزاپون فله به قیمت کارخانه

تفاوت تگزاپون N70 با 30 درصد

تفاوت تگزاپون N70 با 30 درصد

تفاوت تگزاپون N70 با 30 درصد شامل گزینه های زیر می شود:

  • تگزاپون 30 درصد در مقایسه با تگزاپون N70 خلوص کمتری دارد.
  • تگزاپون N70 ویسکوزیته بالای دارد اما تگزاپون 30 درصد ویسکوزیته پایین تری دارد.

تگزاپون ماده ای می باشد که خاصیت کف زدایی بالای دارد که کف آن غلیظ نمی باشد و سبک است به همین دلیل در ساخت مواد شوینده سر و بدن مانند انواع شامپو ها استفاده می گردد.

این نمونه به سرعت می تواند چربی ها را از بین ببرد و به راحتی در آب حل می شود و همین باعث شده کف خوبی داشته باشد و برای ساخت شامپو های مخصوص موهای چرب فوق العاده می باشد چون می تواند چربی های پوست و مو را از بین ببرد.

این ماده به راحتی با مواد افزودنی دیگر مانند انیونی، آمفوتریک و غیر یونی ترکیب می شود که این باعث شده خاصیت پاک کنندگی و کف کنندگی آن به طور چشمگیری افزایش یابد2 علاوه بر مواد بالا ما می توانیم با تری اتانول آمین که در ساخت مواد شوینده استفاده می شود ترکیب کنیم و آن را رقیق کنیم.

علاوه بر شامپو ها ما می توانیم در تولید خمیر دندان، صابون، شامپو و لوسیون ها از این ماده استفاده کنیم علاوه بر این در کارواش ها هم از این ماده استفاده می کنند تا بتوانند روغن ها و چربی های سطوح خودرو ها را از بین ببرند. به این محصول خمیر صدفی و سدیم لارت سولفات صدفی هم می گویند که در تهیه شامپو، مایع دستشویی و… استفاده می شود.

 

خرید تگزاپون فله مالزی وارداتی

خرید تگزاپون فله مالزی وارداتی

خرید تگزاپون فله مالزی وارداتی به خاطر کیفیت بالای محصول بازار پر رونقی دارد علاوه بر این قیمت مناسب هم سبب شده هر مشتری را مجذوب خود کند و فروش آن بالا برود برای خرید چنین محصولی ( قیمت مناسب و کیفیت ) می توانید به مجموعه ما مراجعه کنید.

از دیگر نام های مترادف تگزاپون به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • سدیم لوریل اتر سولفات
  • سدیم دودسیل سولفات 
  • سدیم مونو دو دسیل سولفات 
  • سدیم مونو لاریل سولفات 
  • سدیم دودکانو سولفات
  • سدیم لوریل سولفات

فرمول تگزاپون  NaC12H25SO4 می باشد که بسیار پیشرفته و علمی می باشد قیمت تگزاپون بسته به نوع خلوص آن و شرایط بازار متفاوت می باشد چون میزان استفاده در هر محصول شوینده ای فرق می کند به همین دلیل در هنگام خرید باید به نوع استفاده خود توجه کنیم.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید