مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع لورامید صنعتی عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی انواع لورامید صنعتیتولید کننده انواع لورامید صنعتی

لورامید صنعتی از سوی شرکت های تولید کننده به صورت بسته بندی شده در بشکه های بزرگ توزیع می گردد که وزن بشکه ها ممکن است با هم تفاوت داشته باشد. لورامید ماده ای خوش عطر و بو می باشد که دارای رنگ زردی است و از آن در صنایع مختلفی استفاده می کنند و وجود این ماده برای تولید برخی از محصولات لازم و ضروری می باشد.

توزیع انواع لورامید صنعتی عمده

کارایی انواع لورامید صنعتی

کارایی انواع لورامید صنعتی لورامید صنعتی ماده ای است که در صنایع تولید مواد شوینده و آرایشی و بهداشتی اهمیت بالایی دارد و ار از آن برای تولید محصولات مختلفی استفاده می شود. لورامید در صنایع تولید مواد شوینده به خاطر کف فراوان آن و همچنین به سبب این که از حساسیت های پوستی مانند خشکی و خارش پوست پیشگیری می کند استفاده می کنند.

همچنین در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی به خاطر مرطوب بودن و نرم کننده بودن آن استفاده می شود و در موادی مانند برخی از شامپو ها و لوسیون ها و کرم های مرطوب کننده و … موجود می باشد. انواع لورامید از نظر درصد با هم تفاوت دارند که بر این اساس از هر کدام از آنها به منظورهای مختلفی استفاده می شود. لورامید در دو نوع جامد و مایع موجود می باشد که از نظر کارایی با هم یکسان می باشند و هر دو مورد ویژگی های خیلی خوبی در تولید مواد شوینده و بهداشتی دارند.

لورامید ماده ای قلیایی می باشد که از روغن نارگیل تهیه می شود به همین دلیل دارای خصوصیات خوبی است که شکل مصرف آن فقط به صورت ترکیبی با مواد دیگر می باشد و این چنین نیست که به تنهایی کاربردی داشته باشد ولی از آن برای تولید بسیاری از محصولات استفاده می شود به گونه ای که اگر قسمت ترکیبات تشکیل دهنده مواد ذکر شده را که بر روی آنها به صورت برچسب هک شده است را بخوانیم متوجه وجود این ماده خواهیم شد.

تولید کننده انواع لورامید صنعتی

تولید کننده انواع لورامید صنعتی تولید لورامید فقط در شرکت های تولید کننده انجام می شود که این تولید کنندگان این محصول را به دو شکل مایع و جامد تولید و سپس در بازار عرضه می کنند. بازار لورامید با توجه به موارد کاربردی زیاد و پر اهمیتی که دارد بسیار پر رونق می باشد و به طور عمده توسط شرکت های تولید کننده مواد شوینده و آرایشی خریداری می شود. با وجود مصارف گسترده ای که لورامید به عنوان یک مواد اولیه ضروری در تولید محصولات مختلف دارد میزان تقاضا برای خرید آن همیشه بالا است که این دلیلی است که سبب می شود تولید کنندگان لورامید همواره میزان تولید خود را بالا ببرند.

حسین آهنگران

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تیتان شیمی شما را به خرید بهترین سدیم لوریل اتر سولفات دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید